Obuwie Fagum-Stomil – ochrona i wygoda podczas chodzenia!

Dbając o zachowanie najlepszych parametrów, firma Fagum Stomil dostarcza obuwie ochronne najwyższej jakości na rynek konsumencki już od wielu lat. Jest to renomowana marka, która dba o zachowanie i zastosowanie w swoich butach przemyślanej konstrukcji, na którą składa się bieżnikowana i profilowana podeszwa, a także zastosowanie odpowiednich materiałów wierzchniej warstwy obuwia. Produkty te są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu znajdują zastosowanie w m.in. górnictwie, leśnictwie, rybołówstwie oraz budownictwie i przemyśle ciężkim.

Jest 32 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-32 z 32 pozycji

Jest to jeden z najlepszych na rynku producentów butów filcowych wykonywanych z tworzywa sztucznego (gumy), z cholewką z włókniny, która zapewnia odpowiednie ciepło stopy.

Najlepsza ochrona i wydajność w różnych warunkach

Buty tego rodzaju, wykonane z najlepszej klasy materiałów nie tylko stanowią ochronę przed chłodem i zimnej, lecz przede wszystkim przed przesiąkaniem wody oraz różnego typu wilgocią. Podeszwy w tego rodzaju butach koniecznie powinny być wykonane w technologii antypoślizgowej, czyli z odpowiednio wyprofilowanego materiału odpornego na ślizganie.

Jednym z najistotniejszych aspektów dobrych butów do pracy jest ich wygoda. W końcu będzie trzeba w nich nieraz stać lub chodzić po kilka godzin non-stop co sprawia, że mogą wywołać zmęczenie, a źle dopasowane buty mogą powodować opuchliznę lub siniaki. Dobre spasowanie do nogi sprawia również, że buty podczas roboty nie zsuwają się i są lepiej zabezpieczone przed dostawaniem się do środka wody. Wszystkie buty tej marki posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają rygorystyczne normy butów ochronnych.

Pracując w niesprzyjającym środowisku warto zainwestować w odpowiednie buty ochronne, dzięki którym nasz komfort pracy znacząco się poprawi, a przyjemność z korzystania będzie o wiele większa. Buty z dobrych jakościowo materiałów są przyjemne w dotyku i nie powodują na skórze żadnych nieprzyjemnych zmian, związanych z alergiami czy nietolerancją konkretnego materiału, np. niskiej jakości gumy. Tego rodzaju buty powinny być również wyjątkowo trwałe i wytrzymałe, gdyż w ich przypadku nawet małe pęknięcie na powierzchni niweluje ich cały sens, jako, że np. woda może znaleźć już drogę, by dostać się do wnętrza. Ich odpowiednia żywotność jest również bardzo ważna w przypadku innych zagrożeń fizycznych, np. spadania cięższych rzeczy na nasze nogi czy ran kłutych lub ciętych. Dzięki swojej zwartej formie oraz trwałej budowie są one odporne na wiele rodzajów zagrożeń.

Zapraszamy do przeglądnięcia oferty naszych butów ochronnych od firmy Fagum-Stomil, których świetna jakość sprawi, że idealnie sprawdzą się w wielu rodzajach prac, a wieloletnie doświadczenie w produkcji butów gwarantuje wygodę i komfort z korzystania. Zachęcamy do zakupu produktów najwyższej jakości, które oferujemy w konkurencyjnych i bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy obuwie ochronne tej marki!