Najlepsze wkładki antyhałasowe – jednorazowe i wielorazowe!

Zapraszamy do sprawdzenia oferty wkładek przeciwhałasowych najlepszych producentów, tylko w sklepie Protego.pl! Dobrej jakości wkładki do uszu gwarantują nie przenikanie głośnego hałasu o zbyt dużym natężeniu, a przez to zdrowie uszu i dobry słuch na lata. Wkładki douszne mogą być jednorazowe, lub wielorazowe. Wielorazowe wykonane są z materiałów odpornych na wilgoć, dzięki czemu możemy używać ich wielokrotnie, wciąż stosując zasady higieny osobistej. Jest to również o wiele bardziej przyjazne środowisku niż wyrzucanie zatyczek po każdorazowym ich użyciu. Ich najważniejszą funkcją jest oczywiście ochrona naszego narządu słuchu, w czym świetnie się sprawdzają – zastosowany w nich materiał świetnie izoluje dźwięki z przestrzeni, dzięki czemu mamy pewność, że hałas zniwelowany jest do odpowiedniego poziomu.

Wkładki przeciwhałasowe

Jest 28 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-28 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Zatyczki do uszu - Odpowiednia osłona i jakość ochrony uszu!

Te wkładki przeciwhałasowe świetnie sprawdzą się w wielu różnych rodzajach prac. Ich wysoka jakość gwarantuje odpowiednią osłonę przed hukiem, dzięki czemu z powodzeniem mogą być stosowane na różnego rodzaju budowach, koncertach, w przemyśle ciężkim czy gdziekolwiek, gdzie potrzebujemy ochronić nasz narząd słuchu przed zbyt dużym natężeniem hałasu. Ich ergonomiczny kształt sprawia, że są praktycznie nieodczuwalne. To spora zaleta w porównaniu do nauszników, które są często ciężkie i toporne, przez co utrudniają wykonywanie zadań. Tego rodzaju zatyczki w żaden sposób nie krępują czy ograniczają naszych ruchów, dzięki czemu możemy wykonywać pracę w sposób tak samo efektywny, jak bez nich.

Jakie korzyści daje stosowanie wkładek przeciwhałasowych?

Praca w zbyt dużym natężeniu dźwięków nie tylko grozi uszkodzeniem długofalowym uszkodzeniem słuchu. Utrudnia ona również koncentrację, a przez to zmniejsza wydajność w pracy. W pracach z dużymi źródłami hałasu konieczne jest zatem noszenie osłon, które ochronią nasze uszy przed hukiem. W naszej ofercie posiadamy najlepsze stopery, które wykonane są jedynie z najwyższej klasy materiałów. Oferowane wkładki przeciwhałasowe mogę być stosowane długotrwale. Nie powodują żadnego uczucia dyskomfortu lub ucisku na kanały słuchowe. Tłumią dźwięki całkowicie ich nie wygłuszając, dzięki czemu możliwe jest ciągłe nawiązywanie kontaktu ze współpracownikami.

Nasze zatyczki wykonane są z wysokiej jakości plastiku, który jest całkowicie certyfikowany i bezpieczny. Cechują się wyjątkową skutecznością, co wynika z renomy samych producentów. Jest to gwarancja świetnego działania wkładek, a ich zastosowanie sprawdza się nie tylko podczas wykonywania pracy, lecz wszędzie tam, gdzie chcemy zapewnić sobie ciszę i spokój oraz odciąć się od hałasu dookoła. Są bardzo łatwe w utrzymaniu, dzięki czemu bez problemu niektóre modele można używać wielokrotnie. Ich skuteczność jest bardzo wysoka. Charakteryzują się również wyjątkową odpornością na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne oraz wilgoć. Dzięki temu są to z pewnością najwyższej jakości wkładki, które przypadną Państwu do gustu. 

Zatyczki do uszu - rodzaj i zastosowanie

Można wyróżnić kilka rodzajów wkładek przeciwhałasowych, które chronią słuch pracowników. Każde z nich, pomimo podobnego przeznaczenia, są inaczej zbudowane i mogą spełnić oczekiwania różnych osób. Wkładki przeciwhałasowe jednorazowego użytku wykonane są z wolno rozprężającej się pianki poliuretanowej, pamiętającej kształt ucha. Zapewniają użytkownikowi dobry rozkład nacisku, elastyczność, odpowiednie dopasowanie - przez co dają wysoki komfort noszenia. Stopery wielokrotnego użytku wykonane są z tworzywa, które można swobodnie myć, przez co możliwe jest zachowanie higieny. Ukształtowane są w taki sposób, że pasują do większości uszu. Niektóre modele wkładek przeciwhałasowych mogą być wyposażone w sznurek, pałąk lub kabłąk, dzięki którym są zawsze pod ręką pracownika. Umożliwiają one szybkie założenie i usunięcie stoperów z kanału słuchowego i zapobiegają zgubieniu. Część z nich posiada możliwość wymiany końcówek, dlatego mogą być stosowane wielokrotnie. Poszczególne modele dołączone posiadają  w komplecie pudełko ochronne, które pozwala na utrzymanie wkładek w czystości. 

Wszystkie oferowane przez sklep Protego wkładki przeciwhałasowe to produkty wyróżniające się wysoką jakością oraz skutecznością tłumienia szkodliwych dla narządu słuchu hałasów. Stopery spełniają normy EN352-2, zapewniając użytkownikom doskonałą ochronę. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem stoperów i zatyczek do uszu oraz zapraszamy do zakupu. Polecamy wszystkie nasze oferowane produkty i gwarantujemy pełne zadowolenie!