Najlepsze wkładki antyhałasowe – jednorazowe i wielorazowe!

Zapraszamy do sprawdzenia oferty wkładek przeciwhałasowych najlepszych producentów, tylko w sklepie Protego.pl! Dobrej jakości wkładki do uszu gwarantują nie przenikanie głośnego hałasu o zbyt dużym natężeniu, a przez to zdrowie uszu i dobry słuch na lata. Wkładki douszne mogą być jednorazowe, lub wielorazowe. Wielorazowe wykonane są z materiałów odpornych na wilgoć, dzięki czemu możemy używać ich wielokrotnie, wciąż stosując zasady higieny osobistej. Jest to również o wiele bardziej przyjazne środowisku niż wyrzucanie zatyczek po każdorazowym ich użyciu. Ich najważniejszą funkcją jest oczywiście ochrona naszego narządu słuchu, w czym świetnie się sprawdzają – zastosowany w nich materiał świetnie izoluje dźwięki z przestrzeni, dzięki czemu mamy pewność, że hałas zniwelowany jest do odpowiedniego poziomu.

Wkładki przeciwhałasowe

Jest 24 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Zatyczki do uszu - Odpowiednia osłona i jakość ochrony uszu!

Te wkładki przeciwhałasowe świetnie sprawdzą się w wielu różnych rodzajach prac. Ich wysoka jakość gwarantuje odpowiednią osłonę przed hukiem, dzięki czemu z powodzeniem mogą być stosowane na różnego rodzaju budowach, koncertach, w przemyśle ciężkim czy gdziekolwiek, gdzie potrzebujemy ochronić nasz narząd słuchu przed zbyt dużym natężeniem hałasu. Ich ergonomiczny kształt sprawia, że są praktycznie nie odczuwalne. To spora zaleta w porównaniu do nauszników, które są często ciężkie i toporne, przez co utrudniają wykonywanie zadań. Tego rodzaju zatyczki w żaden sposób nie krępują czy ograniczają naszych ruchów, dzięki czemu możemy wykonywać pracę w sposób tak samo efektywny, jak bez nich.

Praca w zbyt dużym natężeniu dźwięków nie tylko grozi uszkodzeniem długofalowym uszkodzeniem słuchu. Utrudnia ona również koncentrację, a przez to zmniejsza wydajność w pracy. W pracach z dużymi źródłami hałasu konieczne jest zatem noszenie osłon, które ochronią nasze uszy przed hukiem. W naszej ofercie posiadamy najlepsze stopery, które wykonane są jedynie z najwyższej klasy materiałów. Oferowane wkładki przeciwhałasowe mogę być stosowane długotrwale. Nie powodują żadnego uczucia dyskomfortu lub ucisku na kanały słuchowe. Tłumią dźwięki całkowicie ich nie wygłuszając, dzięki czemu możliwe jest ciągłe nawiązywanie kontaktu ze współpracownikami.

Nasze zatyczki wykonane są z wysokiej jakości plastiku, który jest całkowicie certyfikowany i bezpieczny. Cechują się wyjątkową skutecznością, co wynika z renomy samych producentów. Jest to gwarancja świetnego działania wkładek, a ich zastosowanie sprawdza się nie tylko podczas wykonywania pracy, lecz wszędzie tam, gdzie chcemy zapewnić sobie ciszę i spokój oraz odciąć się od hałasu dookoła. Są bardzo łatwe w utrzymaniu, dzięki czemu bez problemu niektóre modele można używać wielokrotnie. Ich skuteczność jest bardzo wysoka. Charakteryzują się również wyjątkową odpornością na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne oraz wilgoć. Dzięki temu są to z pewnością najwyższej jakości wkładki, które przypadną Państwu do gustu. Gorąco zachęcamy do przeglądnięcia naszej oferty zatyczek do uszu, oraz zapraszamy do zakupu. Polecamy wszystkie nasze oferowane produkty i gwarantujemy pełne zadowolenie!