Nieprzemakalna odzież przeciwdeszczowa najwyższej jakości!

Ubranie przeciwdeszczowe powinno charakteryzować się przede wszystkim wysoką wodoszczelnością, ale nie tylko. Wysokogatunkowy materiał przeciwdeszczowy powinien odznaczać się również innymi, bardzo przydatnymi i pożądanymi cechami. W ofercie posiadamy zarówno kurtki przeciwdeszczowe, jak i całe komplety, które z pewnością przydadzą się w sytuacjach, w których musimy pracować w trakcie opadów atmosferycznych. Ubrania przeciwdeszczowe to ważny element dla pracowników przeróżnych branż, zwłaszcza prowadzących roboty na zewnątrz, jednak nasze kurtki, płaszcze, spodnie oraz całe komplety przeciwdeszczowe sprawdzą się także podczas jesiennych spacerów.

Odzież przeciwdeszczowa

Jest 85 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 85 pozycji

Aktywne filtry

Odzież wodoochronna od Protego.pl - idealna na każdą pogodę

Bardzo istotną cechą dobrej odzieży wodoodpornej jest jej elastyczność oraz przewiewność. Gorszej jakości płaszcze wykonane są z taniego tworzywa sztucznego i gumy, która nie przepuszcza powietrza i nie pozwala naszej skórze na oddychanie. Przez to nasze ciało często bardzo się poci, a pod powierzchnią materiału powstaje sporo wilgoci, co jest bardzo niekomfortowe, zwłaszcza podczas ciężkiej pracy. Sprzyja to również ryzyku przegrzania organizmu, gdyż nagromadzony pot nie jest dobrze odprowadzany z powierzchni skóry. Dobra wentylacja jest niezbędna, by wilgoć została sprawnie odparowana, a nasze ciało miały stały dostęp do świeżego i czystego powietrza. Ubrania przeciwdeszczowe dostępne w naszym sklepie całkowicie spełniają ten warunek.

Elastyczne ubranie gwarancją wygody

Bardzo ważnym aspektem jest również to, by ubrania wodoodporne nie były również zbyt sztywne i twarde. Często podczas korzystania z peleryn przeciwdeszczowych czy kurtek możemy napotkać się z trudnością podczas poruszania. Nieprzyjemny materiał ogranicza nasze ruchy i sprawia, że nie są one do końca precyzyjne. Dobra odzież przeciwdeszczowa sprawdza się we wszystkich branżach, takich jak:

Prace budowlane

Transport, załadunek i przeładunek

Prace ogrodowe i rolnicze

Magazynowanie

Jest ona niezbędna w całej gamie innych prac, które wykonywane są na zewnątrz i w których jesteśmy stale narażeni na opady deszczu, podczas których i tak trzeba wykonywać pewne czynności.

Ubrania nieprzemakalne – niezbędne dla każdego!

Zawsze w zanadrzu warto mieć jakiś rodzaj ubrań przeciwdeszczowych, ponieważ nie mamy pojęcia kiedy mogą okazać się przydatne. Deszcz przychodzi nagle i często trudno go przewidzieć. Jednak z naszymi pelerynami, kurtkami oraz kompletami ubrań roboczych nie pokrzyżuje on naszych planów i dalej będziemy mogli z powodzeniem wykonywać swoją pracę. Warto zatem mieć jakiś rodzaj ochrony przeciwdeszczowej, która idealnie spisze się w trudnych warunkach atmosferycznych, jako osłona wierzchnia.

Zapraszamy do przeglądnięcia odzieży wodoodpornej dostępnej na naszej stronie oraz zakupu najlepszych jakościowo ubrań w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do posiadania tego niezbędnego w garderobie atrybutu i gorąco polecamy wszystkie ubrania przeciwdeszczowe ze sklepu Protego.pl!