Rękawice skórzane krótkie – Ochrona na cały rok

Krótkie rękawice wykonane ze skóry licowej są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących całorocznej ochrony dłoni. Krótkie rękawiczki stanowią zarówno ochronę przed niskimi temperaturami, oczywiście nie tak skuteczną jak długie ocieplane rękawice, ale są również na tyle delikatne, że można używać ich również w lecie. Krótkie skórzane rękawice ochronne są idealnym rozwiązaniem dla osób operujących maszynami i urządzeniami. Rękawice te nie tylko będą chronić nasze dłonie, ale również ułatwiały pracę. Tego typu rękawice znacznie zwiększają pewność chwytu, oraz bezpieczeństwo dłoni.

Krótkie

Jest 22 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Rękawice skórzane krótkie – najwyższa jakość ochrony

Rękawice skórzane oferowane przez firmę Protego wykonane są z najwyższej jakości skóry, większość modeli wykonane jest ze skóry bydlęcej, lub koziej. Jest to jeden z najlepszych materiałów z jakich można stworzyć rękawice. Skóra jest nie tylko jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów, z których można stworzyć rękawice ochronne. Dodatkowo wszystkie krótkie rękawice oferowane przez Protego pochodzą od czołowych producentów odzieży ochronnej, takich jak TOPGEKON. Gwarantuje to najwyższą możliwą jakość wykonania i ochrony oferowaną przez rękawice.

Dodatkowo niektóre modele rękawic posiadają dodatkową ochronę na puls. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które pozwala z większą dowolnością operować maszynami, czy wykonywać inne prace, gdyż nasze dłonie są dodatkowo chronione. Jest to więc świetna opcja dla osób pracujących zarówno w przemyśle, jak również wykonujących prace budowlano-montażowe. Rękawice oferowane przez firmę Protego są całodłonicowe, oznacza to, że chwytna część rękawicy wykonana jest z jednego kawałka skóry. Znacznie zwiększa to wytrzymałość rękawic i ich odporność na przecieranie. Pozwala to na użytkowanie rękawic przez wiele sezonów.

Uniwersalność krótkich rękawic skórzanych

Krótkie skórzane rękawice są jednym z najbardziej uniwersalnych sposobów na ochronę dłoni, przed urazami. Można używać ich zarówno w przemyśle ciężkim, jak również podczas prac budowlanych, często stosuje się je także podczas obsługi maszyn, czy nawet podczas kierowania pojazdami. Rękawice te są tak uniwersalne, gdyż nie krępują one ruchów, pozwalają na używanie wszystkich palców i całej dłoni. Są one również wykonane w sposób pozwalający na dużą dokładność. Są więc idealne by wykonywać w nich więcej niż jeden rodzaj prac. Krótkie rękawice są również powszechnie stosowane w domach prywatnych. Są one doskonałą ochroną dla osób, które pracują z drewnem, ochronią one przed osunięciem się strogu, dłuta, a niektóre rękawice skórzane są nawet dobrą ochroną przed ostrzem piły. Również osoby pracujące z tokarkami, pilnikami, szlifierkami kontowymi będą niezwykle zadowolone z ochrony oferowanej przez ten rodzaj rękawic.

Są to także rękawice, z których może korzystać gospodyni domowa, podczas prac ogrodowych, czy prostych napraw domowych. Krótkie rękawice skórzane są także przydatne podczas wszelkiego rodzaju prac odbywających się na wsiach, gdzie często nasze dłonie mają kontakt z nieoheblowanymi deskami, czy innymi ostro zakończonymi przedmiotami. Rękawice skórzane będą stanowiły świetną ochronę dla naszych dłoni pozwalając nam na spokojną pracę w komfortowych warunkach.