Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Bluzki i koszulki odblaskowe – kamizelki z elementami odblaskowymi

Jest to podstawa bezpieczeństwa podczas wykonywania najróżniejszych zawodów. Koszulki oraz kamizelki odblaskowe są niezbędne nawet podczas wystąpienia na drodze incydentów, by zwiększyć swoją widoczność, a konieczne w stosowaniu również w bardziej codziennych sytuacjach. Tego rodzaju koszulki ostrzegawcze mogą nam pomóc zostać zauważonym również podczas wracania późną nocą do domu, idąc poboczem po nieoświetlonej drodze.

Ostrzegawcze

Jest 4 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Warto wyposażyć siebie i swoich pracowników w odzież odblaskową-ostrzegawczą, gdyż stanowi to podstawę widoczności w miejscu pracy, pozwalająca uniknąć różnych, niebezpiecznych sytuacji.

Koszulki ostrzegawcze polo – połączenie bezpieczeństwa i wygody

Tego rodzaju odzież z pasami odblaskowymi jest nie tylko bardzo funkcjonalna, ale i komfortowa w noszeniu. Dzięki odpowiedniemu i przyjemnemu materiałowi, nie musimy nosić na ciele dwóch osobnych warstw materiału – koszulki oraz kamizelki ochronnej. Podczas wytężonej, mozolnej całodniowej pracy daje to naprawdę niespotykaną wygodę. Stosowanie odblasków to standard w różnego rodzaju pracach – nie tylko tych profesjonalnych, takich jak na budowach, w magazynach czy podczas robót drogowych. Również podczas prac utylizacyjnych lub podczas sprzątania warto nosić tego rodzaju odzież, by uniknąć nieprzyjemnych i niechcianych zdarzeń losowych. Kamizelki tego typu niesamowicie zwiększają naszą widoczność, badania potwierdzają że nawet kilkukrotnie. A zauważenie kogoś z kilkukrotnie większej odległości, zwłaszcza przy słabym oświetleniu o wiele polepsza nasze bezpieczeństwo.

Tak, jak już wspomnieliśmy warto nosić taką koszulkę odblaskową również podczas wykonywania codziennych czynności, lub podczas pieszego poruszania się po drodze. Stosujemy to u naszych pociech, którym chcemy zapewnić maksimum bezpieczeństwa, dlaczego więc nie stosować tego u siebie? To żaden powód do wstydu nosić kamizelkę ostrzegawczą zwiększającą widoczność, również podczas zwykłych czynności. Jednak jeśli nawet podczas codziennej pracy czy aktywności zaleca się ich używanie, to korzystanie z tego rodzaju akcesoriów podczas bardziej profesjonalnych prac jest już nie tylko koniecznością, ale i wymogiem niezbędnym.

Zachęcamy do przeglądnięcia i wyboru kamizelek z naszej oferty, które są gwarantem nie tylko widoczności, ale także sporej trwałości produktu, a włączenie elementów odblaskowych do zwykłej, przyjemnej w dotyku bawełnianej koszulki daje niespotykany i nieporównywalny z innymi tego typu rozwiązaniami komfort i wygodę.