Filtruj według

Bluzki i koszulki odblaskowe – kamizelki z elementami odblaskowymi

Jest to podstawa bezpieczeństwa podczas wykonywania najróżniejszych zawodów. Koszulki oraz kamizelki odblaskowe są niezbędne nawet podczas wystąpienia na drodze incydentów, by zwiększyć swoją widoczność, a konieczne w stosowaniu również w bardziej codziennych sytuacjach. Tego rodzaju koszulki ostrzegawcze mogą nam pomóc zostać zauważonym również podczas wracania późną nocą do domu, idąc poboczem po nieoświetlonej drodze.

Ostrzegawcze

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Warto wyposażyć siebie i swoich pracowników w odzież odblaskową-ostrzegawczą, gdyż stanowi to podstawę widoczności w miejscu pracy, pozwalająca uniknąć różnych, niebezpiecznych sytuacji.

Koszulki ostrzegawcze polo – połączenie bezpieczeństwa i wygody

Tego rodzaju odzież z pasami odblaskowymi jest nie tylko bardzo funkcjonalna, ale i komfortowa w noszeniu. Dzięki odpowiedniemu i przyjemnemu materiałowi, nie musimy nosić na ciele dwóch osobnych warstw materiału – koszulki oraz kamizelki ochronnej. Podczas wytężonej, mozolnej całodniowej pracy daje to naprawdę niespotykaną wygodę. Stosowanie odblasków to standard w różnego rodzaju pracach – nie tylko tych profesjonalnych, takich jak na budowach, w magazynach czy podczas robót drogowych. Również podczas prac utylizacyjnych lub podczas sprzątania warto nosić tego rodzaju odzież, by uniknąć nieprzyjemnych i niechcianych zdarzeń losowych. Kamizelki tego typu niesamowicie zwiększają naszą widoczność, badania potwierdzają że nawet kilkukrotnie. A zauważenie kogoś z kilkukrotnie większej odległości, zwłaszcza przy słabym oświetleniu o wiele polepsza nasze bezpieczeństwo.

Tak, jak już wspomnieliśmy warto nosić taką koszulkę odblaskową również podczas wykonywania codziennych czynności, lub podczas pieszego poruszania się po drodze. Stosujemy to u naszych pociech, którym chcemy zapewnić maksimum bezpieczeństwa, dlaczego więc nie stosować tego u siebie? To żaden powód do wstydu nosić kamizelkę ostrzegawczą zwiększającą widoczność, również podczas zwykłych czynności. Jednak jeśli nawet podczas codziennej pracy czy aktywności zaleca się ich używanie, to korzystanie z tego rodzaju akcesoriów podczas bardziej profesjonalnych prac jest już nie tylko koniecznością, ale i wymogiem niezbędnym.

Zachęcamy do przeglądnięcia i wyboru kamizelek z naszej oferty, które są gwarantem nie tylko widoczności, ale także sporej trwałości produktu, a włączenie elementów odblaskowych do zwykłej, przyjemnej w dotyku bawełnianej koszulki daje niespotykany i nieporównywalny z innymi tego typu rozwiązaniami komfort i wygodę.