Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Podkoszulki termiczne, bluzki robocze

Podkoszulki to podstawowy element ubioru każdego pracownika. W ostatnich latach niezwykle popularne stały się podkoszulki z długim rękawem, są one nie tylko świetną formą na ochronę torsu i rąk przed zabrudzeniami, ale także są modne, co sprawia, że często są noszone także poza zakładami pracy.

Podkoszulki

Jest 7 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Podkoszulki termiczne z długim rękawem – idealne na zimę

Podkoszulki z długim rękawem są idealnym ubiorem w zimie i na jesieni. Długi rękaw pozwala na znacznie większą i dokładniejszą ochronę przed zimnem niż w przypadku podkoszulków z krótkim rękawem. Rękawy zakończone są ściągaczem co sprawia, że nie podwijają się w trakcie użytkowania. Dzięki temu podkoszulki z długim rękawem są idealnym rozwiązaniem dla pracowników, którzy zmuszeni są wykonywać swoje obowiązki na zewnątrz, tego typu koszulka nie utrudnia poruszania się, jednocześnie osłaniając pracownika noszącego ją przed zimnem i zabrudzeniami. Podkoszulki z długim rękawem najlepiej sprawdzają się w połączeniu z innymi środkami ochrony, takimi jak swetry czy bluzy.

Bluzki termiczne – nie tylko dla sportowców

Bardzo często można spotkać się z opinią, że koszulki termoaktywne są przeznaczone wyłącznie dla sportowców. Faktem jest, że są one bardzo często wykorzystywane przez biegaczy czy rowerzystów, jednak równie dobrze sprawdzają się one jako ubiór dla osób pracujących fizycznie. Koszulki termiczne odprowadzają wilgoć na zewnątrz zapewniając uczucie komfortu i suchości noszącej ją osobie. Dzięki temu koszulki termoaktywne są niezwykle popularne wśród wszelkich pracowników fizycznych, mechaników czy operatorów maszyn. Koszulki termiczne pozwalają na komfortową pracę nawet podczas bardzo dużego wysiłku fizycznego. Koszulki termoaktywne mają też właściwości antybakteryjne co skutecznie ogranicza wszelkie nieprzyjemne zapachy.

Konserwacja bluzek termicznych

Bawełniane podkoszulki z długim rękawem są niezwykle proste w konserwacji, wystarczy je wyprać po każdym założeniu i będziemy mogli cieszyć się nimi przez wiele sezonów. Konserwacja bluzek termicznych jest nieco bardziej skomplikowana. Jednak odpowiednie dbanie o nie jest wymagane jeśli chcemy by materiał z którego został wykonany podkoszulek termoaktywny zachował swoje właściwości. Na szczęście wystarczy stosować się do kilku prostych reguł, które zagwarantują, że podkoszulek termoaktywny nie straci swoich właściwości. Przede wszystkim powinien on być prany wyłącznie w temperaturze 30 stopni. Jest to niezwykle istotne jeśli chcemy by podkoszulek z długim rękawem służył nam przez długi czas. Drugą regułą jest absolutny zakaz stosowania wszelkiego rodzaju wybielaczy czy chloru, korzystanie z tego typu detergentów bardzo szybko sprawi, że nasz podkoszulek straci swoje właściwości.

Podczas prania podkoszulków termicznych należy wykazać się przede wszystkim delikatnością, nie należy stosować programów wirowania, gdyż mogą one zniszczyć strukturę materiału. Podobnie nie należy prasować tego typu koszulek, ani nie czyścić ich chemicznie. Jeśli zastosujemy się do tych zasad podkoszulek termiczny może nam służyć przez naprawdę długi czas, dlatego też warto zawsze zapoznać się z metką i instrukcjami producenta. Pozwoli nam to na poprawną konserwację naszego ubioru.