Czyściwa bawełniane - niezbędne w każdej firmie

Każdy rodzaj przemysłu czy biznesu musi radzić sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami. Usuwanie ich często jest dość skomplikowanym procesem, wymagającym użycia odpowiednich materiałów. W tym celu warto jest zaopatrzyć swój zakład pracy w odpowiednie czyściwa. Jednym z ich najbardziej popularnych odmian są czyściwa bawełniane przemysłowe. Są one wykorzystywane niemal w każdym rodzaju przemysłu.

Ręczniki / ścierki / czyściwa

Jest 64 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 64 pozycji

Aktywne filtry

Które gałęzie przemysłu najbardziej potrzebują czyściw bawełnianych przemysłowych 

Każda firma czy biznes jest narażona na zabrudzenia powstałe w wyniku działalności pracowników. Dlatego też w każdym zakładzie pracy znajdzie się zastosowanie dla profesjonalnych czyściw bawełnianych. Zdecydowanie najbardziej przydatne są one w przemyśle maszynowym i warsztatach, gdzie zabrudzenia powstające przez kontakt ze smarem, olejem czy farbami są na porządku dziennym. Są to zwykle niezwykle trudne do usunięcia plamy, dlatego też warto jest posiadać odpowiednią ilość czyściwa, które może posłużyć nie tylko do usunięcia zabrudzenia, ale także np. do zebrania z podłogi warsztatu rozlanej farby.

Czyściwa bawełniane bywają także używane w barach i restauracjach, są one niezwykle skuteczne w osuszaniu naczyń czy czyszczeniu podłogi. Są one również bardzo dobrym narzędziem do wyczyszczenia powierzchni baru, czy przetarcia stolików.

Niezwykle często czyściwa bawełniane wykorzystywane są w warsztatach samochodowych. Są one używane do odkręcania zaworów podczas spuszczania oleju, wyciera się nimi pozostałości po smarach i olejach. Często używa się ich także do mycia samochodów, czy czyszczenia szyb.

Wysoka chłonność czyściw bawełnianych przemysłowych sprawia, że one chętnie wykorzystywane przez hydraulików i inne osoby mające częsty kontakt zawodowy z wodą. Używają oni czyściw bawełnianych w celu usunięcia nadmiaru wody oraz by zapobiec zamoczeniu niektórych obiektów.

Mimo swojej nazwy czyściwa bawełniane przemysłowe znajduje także zastosowanie w domach prywatnych. Są one często wykorzystywane przez osoby zajmujące się gospodarstwem domowym w takich celach jak mycie okien czy podłóg. 

Innym rodzajem czyściwa bawełnianego są wykonane z wysokiej jakości frotte ręczniki, są one przeznaczone do codziennego użytku. Perfekcyjnie sprawdzają się one jako wyposażenie hoteli, łazienek w restauracjach czy jako zaopatrzenie firmowych łazienek.

Czym charakteryzują się oferowane przez naszą firmę czyściwa

Czyściwa bawełniane przemysłowe oferowane przez naszą firmę charakteryzują się przede wszystkim idealnym balansem ceny do jakości. Ręczniki znajdujące się w naszej ofercie wykonane są w stu procentach z wysoko gatunkowej bawełny. Ich grubość splotu czyli 500 g/m²  sprawia, że są one niezwykle przyjemne w dotyku, doskonale pochłaniają wilgoć, wodę i inne płyny, a jednocześnie szybko wysychają.

Czyściwa bawełniane przemysłowe sprzedawane przez naszą firmę są bardzo popularne wśród właścicieli warsztatów i fabryk. Czyściwa te są czyściwami trykotowymi, powstają one z mixu różnych kawałków materiałów. Podczas produkcji tego czyściwa bawełnianego przemysłowego wykorzystywane są podkoszulki, spodnie dresowe, bluzy czy koszule flanelowe. Dzięki temu czyściwa bawełniane przemysłowe oferowane przez naszą firmę są nie tylko niezwykle skuteczne w usuwaniu zabrudzeń  i zbieraniu wilgoci, ale także są ekologiczne.