Obuwie ochronne DEMAR – najlepsze do pracy

Odpowiednie buty ochronne to podstawa bezpieczeństwa w każdego rodzaju pracy. Nie tylko dają one poczucie ochrony, dzięki warstwie osłaniającej naszą stopę przed różnymi fizycznymi zagrożeniami, lecz również sprawia, że nie ślizgamy się na niepewnej powierzchni, dzięki zastosowaniu specjalnych spodów (podeszw) – robionych z antypoślizgowych materiałów dodatkowo specjalnie wyprofilowanych tak, by nasz krok był pewny. DEMAR, a także dla wielu innych różnych branż. Firma aktywnie produkuje i projektuje buty m.in. dla Polskiego Wojska, jak również dla innych armii. Buty DEMAR to synonim stosowania nowoczesnych technologii, wysokiej jakości wykonania, bezpieczeństwa i komfortu użytkowania na co dzień.

Jest 27 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-27 z 27 pozycji

Uniwersalność i mnogość wyboru modeli

Buty zawdzięczają swoją niską wagę zastosowaniu lekkiego materiału, jednocześnie tak samo trwałego i wytrzymałego w użytkowaniu. Buty tej firmy to idealny kompromis pomiędzy trwałością i solidnością użytych materiałów i wykonania, jak również dbałością o komfort i troską o wygodę ich codziennego noszenia w pracy. DEMAR chcąc sprostać wysokim wymaganiom konsumentów posiada w ofercie najlepsze gatunkowo buty specjalistyczne, które idealnie nadają się do wielu różnych zawodów. W naszym sklepie internetowym znaleźć można buty ochronne i robocze różnego typu (np. buty myśliwskie, buty wędkarskie, obuwie ochronne oraz buty robocze z metalowym noskiem, sandały robocze), jak również modele idealnie nadające się na wypoczynek i rekreację w terenie, jak np. kalosze męskie. Są one bardzo starannie wykonane, a do ich produkcji wykorzystywane są jedynie materiały wysokiej jakości, co gwarantuje bezpieczne użytkowanie.

Obuwie bezpieczne oferowane przez markę posiada wiele rodzajów niezbędnych atestów i norm, a także posiada konieczne certyfikaty. Odporność na poszczególne zagrożenia określona jest piktogramami, dającymi znać na jaki typ zagrożenia obuwie jest najbardziej wytrzymałe. W całej szerokiej ofercie firmy dostępne są m.in. buty chroniące przed przebiciami, z urzeźbioną podeszwą, odporne na poślizg, absorbujące energię, wodoodporne, odporne na oleje, benzynę i rozpuszczalniki, a także antyelektrostatyczne. Posiadamy także specjalne buty ocieplane, które oprócz ich naturalnych właściwości ochronnych są ocieplane, wobec czego chronią także przed zimnem.

Gorąco polecamy asortyment marki DEMAR, która jest sprawdzonym polskim producentem, robiącym buty ochronne z doświadczeniem od wielu lat. Jest ona gwarantem dobrego wyboru i najwyższej jakości materiałów użytych w procesie wyrobu, a więc i końcowego produktu. Cały proces ich tworzenia przebiega bardzo skrupulatnie, buty składane są profesjonalnie, dzięki czemu ich trwałość i wytrzymałość w stosunku do konkurencji jest wyższa. Ich żywotność przekłada się na oszczędność, a sama firma jest gwarantem niskiej ceny w stosunku do jakości. Gorąco zachęcamy do przeglądnięcia oferty naszego sklepu i wyboru butów najlepszych dla siebie i swoich pracowników. Zapraszamy do wyboru świetnych i wytrzymałych butów ochronnych w atrakcyjnej cenie!