Zimowe spodnie ogrodniczki – ochrona przed niskimi temperaturami

Ocieplane spodnie ogrodniczki zimowe są powszechnie stosowane podczas prac budowlanych, magazynowych, w przemyśle, rolnictwie, ogrodnictwie. Niezwykle chętnie stosują je również operatorzy maszyn i urządzeń, oraz mechanicy samochodowi. Ocieplane spodnie ochronne są jednym z podstawowych sposobów zabezpieczenia nóg przed niskimi temperaturami, jak również przed uszkodzeniami mechanicznymi na jakie jesteśmy narażeni, zwłaszcza podczas pracy w niskich temperaturach. Tego typu spodnie są często stosowane podczas prac na halach produkcyjnych i magazynowych gdzie temperatura często obniża się do minus pięciu stopni Celsjusza.

Zima

Jest 29 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Zimowe spodnie ochronne oferowane przez firmę Protego – charakterystyka

Spodnie ochronne ogrodniczki zimowe, które można znaleźć w ofercie naszego sklepu charakteryzują się przede wszystkim wyjątkową jakością wykonania. Oferujemy jedynie produkty najlepszych producentów. Większość ze spodni jakie znajdą Państwo w naszym sklepie wykonana jest z poliestru, sprawia to, że są one niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, oraz są bardzo łatwe w czyszczeniu. Spodnie posiadają możliwość regulacji długości za pomocą szelek. Wszystkie spodnie dają też możliwość regulowania ich w pasie, co znacznie zwiększa komfort ich użytkowania. Jedną z najważniejszych rzeczy jakie standardowo znajdują się w spodniach oferowanych przez firmę Protego jest duża ilość kieszeni, które się w nich znajdują. Dzięki sprawdzonemu designowi, który jest regularnie ulepszany, spodnie są niezwykle wygodne, oraz mają modny wygląd.

Spodnie ogrodniczki zimowe oferowane przez firmę Protego – dodatkowe akcesoria

Oprócz zwykłych zimowych spodni ochronny w ofercie firmy Protego znaleźć można również wyjątkowe spodnie posiadające szereg dodatkowych akcesoriów. Jednym z nich są spodnie wykonane ze specjalnej tkaniny rip-stop, która dzięki odpowiednim wzmocnieniom zabezpiecza przed rozdarciem. W naszej ofercie są również spodnie wyposażone w specjalne kieszenie na wkładki nakolannikowe, skorzystanie z których znacznie zwiększa komfort pracy, oraz umożliwia dużo dłuższą pracę na kolanach. Niektóre z zimowych spodni ogrodniczek ochronnych znajdujących się w naszej ofercie wyposażonych jest także w ponadprzeciętną ilość kieszeni w tym specjalne kieszenie przeznaczone na telefon komórkowy, przybory do pisania.

Na wyposażeniu spodni ogrodniczek zimowych często można znaleźć dodatkowe pętelki umożliwiające przytwierdzenie do spodni dodatkowych narzędzi. Dodatkowo wiele z modeli spodni wyposażonych jest w specjalne odblaskowe lamówki, które znacznie zwiększają widoczność użytkownika, a co za tym idzie także jego bezpieczeństwo. Dokładamy też wszelkich starań, by spodnie ogrodniczki zimowe, które można zakupić w naszej firmie były wygodne. Dlatego też większość modeli pozwala na regulację długości spodni i szerokości spodni w pasie. Wiele z modeli jest również wyposażona w specjalną gumkę w tylnej części spodni, która zwiększa komfort poruszania się w spodniach i zmniejsza ograniczenie ruchów jakie doświadczamy w trakcie noszenia tego typu spodni.

Wszystkie spodnie ochronne zimowe oferowane przez naszą firmę są spodniami ocieplanymi, dzięki czemu gwarantują one ochronę przed niskimi temperaturami i odmrożeniami, spodnie tego typu są w zasadzie niezbędne jeśli chcemy zapewnić naszym pracownikom komfortowe warunki pracy na zewnątrz podczas sezonu zimowego.