Okulary ochronne, okulary spawalnicze, gogle przeciwodpryskowe - BHP

Odpowiednia ochrona oczu to podstawa, zwłaszcza w pracach, w których możemy sobie ten narząd uszkodzić. Jest to jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy zmysł w ciele człowieka, bez którego wielu z nas nie dałoby rady normalnie funkcjonować. Dlatego właśnie tak ważne jest ciągłe ochranianie go różnego rodzaju osłonami. Stosowanie masek czy większych ochron całościowych na twarz podczas pracy nie jest jednak zbyt komfortowe. Dlatego właśnie warto pomyśleć o okularach ochronnych, które choć nie zasłaniają całej głowy, wciąż dają mocną i trwałą ochronę na oczy, a ponadto są bardzo lekkie i wygodne, dzięki czemu z powodzeniem można z nich korzystać na co dzień.

Okulary

Jest 101 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 101 pozycji

Aktywne filtry

Bezpieczne i powiększające okulary ochronne

W naszej ofercie posiadamy również okulary nadające się do czytania o dodatniej dioptrii nawet +2,5. Jest to rozwiązanie idealne dla osób wykonujących bardziej precyzyjne prace, np. stolarskie, a wciąż narażone na liczne odpryski materiału. Dzięki temu mamy szansę wykonywać je bardzo dokładnie przy jednoczesnej ochronie oczu. To bardzo ważne, gdyż nawet najmniejsze drobiny różnego typu odpadków mogą trwale uszkodzić nasz wzrok lub narazić nas na spory dyskomfort związany z uwieraniem przez nie gałki ocznej. Produkty, które osłaniają narząd wzroku, a jednocześnie pomagają lepiej dostrzec elementy precyzyjnej pracy, to konieczność w utrzymaniu komfortu Twojego i/lub pracownika.

Okulary ochronne – lekkie, wygodne i wytrzymałe!

Nasze przeciwpyłowe okulary i gogle produkowane są przez renomowanych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że ich wytrzymałość oraz ergonomia jest na bardzo wysokim poziomie. Są one polecane do pracy w przeróżnych branżach, np:

przy obróbce metali, szkła, ceramiki i drewna

podczas operowania maszynami i urządzeniami

w pracach budowlanych i remontowych

w leśnictwie i ogrodnictwie

w mechanice pojazdów i przemyśle samochodowym

w transporcie, załadunku i wyładunku

w przemyśle wydobywczym

w rolnictwie i ogrodnictwie

Okulary ochronne to produkt, który sprawdzi się jako osłona oczu przy wykonywaniu wszystkich tych prac, w których występuje zagrożenie uszkodzenia narządu wzroku, poprzez niebezpieczne odpryski materiałów. Uniwersalność przedmiotu, jakim są okulary ochronne jest olbrzymia. Daje to szerokie pole możliwości, w których możemy je wykorzystać i dadzą nam sporo bezpieczeństwa, zwłaszcza dla naszych oczu.

Bezpieczne gogle przeciwodpryskowe – w każdej pracy

Właściwie we wszystkich robotach, które codziennie wykonujemy, nasz narząd wzroku jest w mniejszym lub większym stopniu narażony na uszkodzenie przez odpryskujące materiały. Właśnie dlatego warto nosić okulary ochronne, które sprawią, że oczy będą znacznie bezpieczniejsze. Dzięki temu, że okulary ochronne działają jako osłona, nie będziemy musieli martwić się ciągle o to, czy są wystarczająco chronione i ze spokojem i precyzją dokładnie wykonywać naszą pracę.

Okulary spawalnicze - bezpieczna forma ochrony 

Okulary spawalnicze to podstawowa ochrona oczu spawacza w pracy, którą uznaje się za niebezpieczną. Wzrok podczas wykonywania pracy spawalniczej jest nieustannie narażony na uszkodzenie, poprzez odpryskujące iskry, czy szkodliwe promieniowanie. Wybór odpowiednich okularów lub gogli spawalniczych uzależniony jest przede wszystkim od zakresu prac, które wykonuje spawacz oraz od narzędzi, którymi się posługuje. Okulary ochronne oferowane przez nasz sklep doskonale minimalizują ryzyko uszkodzeń na skutek działania iskier spawalniczych. Dodatkowo, są one odporne na zarysowania, a także posiadają wysoką wytrzymałość mechaniczną i ochronę przed promieniowaniem UV i IR. Osłanianie narządu wzroku podczas wykonywania czynności spawalniczych jest wymogiem prawnym, dlatego zaopatrz się w odpowiednie okulary lub gogle, aby chronić oczy swoje i/lub Twojego pracownika. 

Okulary ochronne – chroniące nie tylko oczy

Większość dostępnych produktów posiada dodatkowe wzmocnienia i osłonki na brwi oraz skronie. Dzięki temu chronią większą część naszej twarzy niż tylko oczy, co z kolei przekłada się na o wiele większe bezpieczeństwo. Są to okulary tworzone z wiedzą i doświadczeniem, a ich projektanci dobrze znają potrzeby i wymagania klientów.

Zapraszamy do zakupu tych wysokiej jakości produktów, które z pewnością dostarczą niezbędnej ochrony w najróżniejszych rodzajach prac. Polecamy i sprzedajemy wyroby jedynie od renomowanych producentów, by mieć pewność o ich wysokiej klasie i jakości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu i wybrania najlepszych okularów lub gogli dla siebie i swoich pracowników.