Okulary ochronne przeciwodpryskowe BHP

Odpowiednia ochrona oczu to podstawa zwłaszcza w pracach, w których możemy sobie ten narząd uszkodzić. Jest to jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy zmysł w ciele człowieka, bez którego wielu z nas nie dałoby rady normalnie funkcjonować. Dlatego właśnie tak ważne jest ciągłe ochranianie go różnego rodzaju osłonami. Stosowanie masek czy większych ochron całościowych na twarz podczas pracy nie jest jednak zbyt komfortowe. Dlatego właśnie warto pomyśleć o okularach, które choć nie zasłaniają całej głowy, wciąż dają mocną i trwałą ochronę na oczy, a ponadto są bardzo lekkie i wygodne, dzięki czemu z powodzeniem można z nich korzystać na co dzień.

Okulary

Jest 95 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 95 pozycji

Aktywne filtry

Bezpieczne okulary powiększające

W naszej ofercie posiadamy również okulary nadające się do czytania o dodatniej dioptrii nawet +2,5. Jest to rozwiązanie idealne dla osób wykonujących bardziej precyzyjne prace, np. stolarskie, a wciąż narażone na liczne odpryski materiału. Dzięki temu mamy szansę wykonywać je bardzo dokładnie przy jednoczesnej ochronie oczu. To bardzo ważne, gdyż nawet najmniejsze drobiny różnego typu odpadków mogą trwale uszkodzić nasz wzrok lub narazić nas na spory dyskomfort związany z uwieraniem przez nie gałki ocznej.

Okulary ochronne – lekkie, wygodne i wytrzymałe!

Nasze przeciwpyłowe okulary produkowane są przez renomowanych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że ich wytrzymałość oraz ergonomia jest na bardzo wysokim poziomie. Są one polecane do pracy w przeróżnych branżach, np:

przy obróbce metali, szkła, ceramiki i drewna

podczas operowania maszynami i urządzeniami

w pracach budowlanych i remontowych

w leśnictwie i ogrodnictwie

w mechanice pojazdów i przemyśle samochodowym

w transporcie, załadunku i wyładunku

w przemyśle wydobywczym

w rolnictwie i ogrodnictwie

Uniwersalność przedmiotu, jakim są okulary ochronne jest olbrzymia. Daje to szerokie pole możliwości, w których możemy je wykorzystać i dadzą nam sporo bezpieczeństwa, zwłaszcza dla naszych oczu.

Okulary bezpieczne – w każdej pracy

Właściwie we wszystkich robotach, które codziennie wykonujemy, nasz narząd wzroku jest w mniejszym lub większym stopniu narażony na uszkodzenie. Właśnie dlatego warto nosić okulary ochronne, które sprawią, że oczy będą znacznie bezpieczniejsze. Dzięki temu nie będziemy musieli martwić się ciągle o to, czy są wystarczająco chronione i ze spokojem i precyzją, dokładnie wykonywać naszą pracę.

Gogle ochronne – chroniące nie tylko oczy

Większość dostępnych modeli posiada dodatkowe wzmocnienia i osłonki na brwi oraz skronie. Dzięki temu chronią większą część naszej twarzy niż tylko oczy, co z kolei przekłada się na o wiele większe bezpieczeństwo. Są to okulary tworzone z wiedzą i doświadczeniem, a ich projektanci dobrze znają potrzeby i wymagania klientów.

Zapraszamy do zakupu tych wysokiej jakości produktów, które z pewnością dostarczą niezbędnej ochrony w najróżniejszych rodzajach prac. Polecamy i sprzedajemy wyroby jedynie od renomowanych producentów, by mieć pewność o ich wysokiej klasie i jakości. Zachęcamy do przeglądnięcia oferty sklepu i wybrania najlepszych okularów dla siebie i swoich pracowników.