Ochronne buty robocze zimowe - dla kobiet i mężczyzn

Nasza najnowsza oferta ochronnych butów zimowych skierowana jest do wszystkich pracowników ceniących sobie komfort termiczny, zwłaszcza do takich,  którzy sporą część swojego czasu pracy spędzają na zewnątrz. Temperatura może mieć bardzo negatywny wpływ nie tylko na nasze zdrowie, kondycję naszych stawów i kości, ale także na nasze ogólne samopoczucie, a przez to efektywność w pracy. Dobrej jakości buty robocze zimowe wykonane są z kilku warstw różnych materiałów. W butach ochronnych warstwą wierzchnią powinna być twarda skóra zabezpieczająca.

Obuwie robocze zimowe

Jest 17 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Dobre, ocieplane buty robocze zimowe to podstawa!

Bezpieczne buty ocieplane sprawią, że praca – zwłaszcza na zewnątrz i w niskich temperaturach - stanie się o wiele przyjemniejsza. Podeszwa, z której są wykonane musi być antypoślizgowa, nie tylko ze względu na charakter wykonywanej pracy. W zimie jest dużo większa szansa trafienia na oblodzoną nawierzchnię, która może spowodować wypadek kończący się kontuzją. W większości butów ochronnych spód powinien być również odporny na różnego rodzaju substancje np. olej. Specjalna, podwójna konstrukcja podeszwy absorbuje uderzenia pod piętą, a metalowy podnosek z przodu sprawia, że buty tego rodzaju są całkowicie bezpieczne do używania również w trudniejszych i bardziej niebezpiecznych rodzajach prac.

Bezpieczne ocieplane buty do pracy idealne na zimę

Część z butów przedstawionych w tej kategorii ocieplana jest specjalnym kożuszkiem, gwarantującym odpowiednie ocieplanie i  wyższą temperaturę stopy wewnątrz buta. Jest to idealne rozwiązanie dla pracowników pracujących na zewnątrz, ciągle narażonych na działanie niskich temperatur. Tego rodzaju buty potrafią zapewnić komfort termiczny nawet przy pracy na mrozie do -30*C. Ich specjalna, gęstsza i w niektórych modelach wielowarstwowa podeszwa sprawia, że nie tylko część siły uderzeń od podłoża jest absorbowana, ale także niska temperatura ciągnąca od ziemi. Buty robocze zimowe tworzone są z profesjonalnych materiałów, specjalistyczną metodą. Pozwala ona na nakładanie wielu warstw skóry połączonej z innymi materiałami w taki sposób, że buty wciąż pozostają wyjątkowo przewiewne, wygodne, a korzystanie z nich nawet w skrajnych temperaturach nadal jest bardzo komfortowe. Również tworzywa sztuczne użyte do produkcji obuwia są najwyższej jakości.  Wszystkie modele naszych butów zgodne są z normami i standardami bezpieczeństwa. Posiadają wymagane atesty, dzięki czemu są to pełnoprawne buty ochronne (safety shoes), których można używać, jako wysokiej jakości zalegalizowaną osłonę roboczą w przypadku cięższych prac. Zachęcamy do zakupu butów roboczych ze strony Protego.pl, gdzie znajdą Państwo tylko najwyższej jakości produkty w najniższych cenach.