Foliowe buty szpitalne

Foliowe obuwie ochronne nadal wymagane jest w wielu szpitalach w Polsce. Ma ono za zadanie zapobiegać roznoszeniu zarazków, wirusów i zanieczyszczeń przez pacjentów i osób odwiedzających chorych. Szpitalne podłogi są jedną z najbrudniejszych powierzchni jakie można sobie wyobrazić. Codziennie przechodzi po nich kilkaset osób, codziennie też ma ona styczność ze wszystkimi wydzielinami ludzkiego ciała. Dlatego też istotne jest odpowiednie zabezpieczenie obuwia. Foliowe buty szpitalne pozwalają nam nie zanieczyścić właściwego obuwia, jeśli zaś połączymy je z dokładną dezynfekcją rąk to znacząco zmniejszymy ryzyko zarażenia siebie lub innego pacjenta.

Ochraniacze

Jest 26 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-26 z 26 pozycji

Aktywne filtry

Foliowe obuwie ochronne znajdują także zastosowanie w laboratoriach, placówkach naukowych i innych miejscach, gdzie istnieje możliwość uszkodzenia swojego obuwia lub zanieczyszczenia badań poprzez wprowadzenie czynników zewnętrznych na butach. 

Foliowe buty stosuje się także w przemyśle spożywczym i budowlanym. W pierwszym wymienionym przemyśle foliowe obuwie pozwala na uniknięcie zanieczyszczenia żywności oraz ubrudzenia swojego właściwego obuwia jedzeniem, barwnikami czy też krwią.

Buty szpitalne foliowe – Oferta Protego

W ofercie firmy Protego znajduje się pełen wybór obuwia foliowego. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości polietylenu, dodatkowo dzięki specjalnym technikom obróbki technicznej, buty foliowe oferowane przez Protego są niezwykle wytrzymałe. Dzięki zastosowaniu gumek ściągających ochraniacze foliowe na buty nie zsuwają się i mogą pozostać na stopie przez wiele godzin od założenia. Buty foliowe znajdujące się w naszej ofercie występują w wielu wariantach, od bardzo niskiego obuwia, do ochraniaczy o wysokości 45 cm. 

Nakolanniki – ochraniacze na kolana 

Kolana są jedną z najbardziej narażonych na urazy części ciała. Dlatego też bardzo istotne jest odpowiednie ich zabezpieczenie. Czy to podczas uprawiania sportu, jazdy na rowerze, czy pracy. Nakolanniki są najprostszą i najbardziej skuteczną metodą na ochronę zarówno spodni jak i kolan. 

Ochraniacze na kolana są niezbędne podczas wykonywania wielu czynności. Są one niezastąpione podczas jazdy na rolkach, rowerze czy hulajnodze, zwłaszcza jeśli mówimy o dzieciach dopiero uczących się jeździć, bolesny upadek nigdy nie jest dobrą motywacją do dalszej nauki. Nakolanniki przydają się także podczas uprawia sportów, zwłaszcza zaś sportów ekstremalnych, kolana są bardzo delikatnymi stawami, które bardzo łatwo ulegają urazom. 

Ochraniacze na kolana są niezbędne także w niektórych zawodach. Np. w budownictwie, są one bardzo istotne przy kładzeniu płytek czy kostki brukowej. Są to czynności, które wymagają spędzenia czasem wielu godzin na kolanach. Nakolanniki pozwalają lepiej rozłożyć ciężar i zmniejszyć konsekwencje klęczenia. 

Nakolanniki i buty szpitalne w Protego – duży wybór

Firma Protego oferuje duży wybór nakolanników. Wykonane są one z najwyższej jakości materiałów i nadają się zarówno do ochrony kolan w trakcie uprawiania sportu, jak i do pracy np. przy układaniu kostki brukowej. 

Ochraniacze na kolana znajdujące się w ofercie firmy Protego przeznaczone są zarówno do mocowania bezpośrednio na spodnie poprzez zapięcia, lecz można ich także użyć jako wkładek do niektórych rodzajów spodni. Dzięki temu nie ma ryzyka, że ochraniacz przesunie się, lub zostanie uszkodzony podczas użytkowania.