Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Wybór koloru

Wybór koloru

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Czapki i czepki ochronne do pracy – różne rodzaje!

Zwykła materiałowa lub drelichowa czapka, która powszechnie służy, jako osłona przed słońcem może być również świetną ochroną głowy w pracy. Zależnie od rodzaju wykonywanych robót warto dostosować czapkę do swojej branży tak, by idealnie nam służyła. Czapki, kapelusze, czepki czy kaptury nie tylko zapewniają głowie bezpieczeństwo przed uderzeniami o niskiej silne, ale chronią również przed wiatrem, zimnem, czy wspomnianym wcześniej słońcem. Ten pozornie mało znaczący atrybut może nieraz uchronić nas przed skaleczeniem i zapewnić o wiele większy komfort podczas pracy.

Czapki, czepki, kominiarki

Jest 245 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 245 pozycji

Aktywne filtry

Kapelusze, kominiarki i kaszkiety – idealne dla każdego

Posiadamy bogaty wybór różnego typu czapek ochronnych, które idealnie sprawdzą się w wielu sytuacjach. Tego rodzaju ochrona głowy nie tylko zapewnia komfort cieplny i ochronę przed warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu idealnie nadaje się do prac na zewnątrz, ale również ochrania przed zagrożeniami mechanicznymi i fizycznymi, dając poczucie bezpieczeństwa. Pomimo cienkiej warstwy ochronnej potrafi dobrze zamortyzować uderzenie, co jest bardzo ważne przy trafieniach o niskiej sile.

Czapki kucharskie i furażerki do kuchni

Czapki w kuchni nie tylko pełnią funkcję chroniącą przed gorącymi i tłustymi substancjami, lecz przede wszystkim zabezpieczają potrawy przed możliwością wpadnięcia do nich naszych włosów. To bardzo istotne i właściwie w każdej kuchni nałożony jest obowiązek noszenia czapek kucharskich i czepków ochronnych w tym celu. W końcu kto lubi znaleźć w zupie włosa?

Czapki drelichowe i z daszkiem

W asortymencie posiadamy bogatą ofertę czapek materiałowych z daszkiem, które swoją uniwersalnością sprawiają, że można je używać właściwie w każdego rodzaju pracy. Począwszy od robót związanych z magazynowaniem, załadunkiem i przeładunkiem, przez różnego typu roboty drogowe aż po prostsze prace budowlane, ogrodnicze i rolnicze. Dzięki tak szerokiemu spektrum zastosowań można z nich korzystać w bardzo wielu branżach i w każdej sprawdzą się wyśmienicie.

Ocieplane czapki na zimę

Bardzo istotne jest również odpowiednie ogrzanie się w zimę. To właśnie przez głowę człowiek traci większość swojego ciepła ciała. Dobrze więc wyposażyć się w odpowiednią czapkę, która nie tylko ogrzeje naszą głowę, ale będzie również wygodna w noszeniu i miękka w dotyku. Dzięki temu będziemy mogli komfortowo z niej korzystać również późną jesienią i wczesną wiosną, kiedy na zewnątrz wciąż jest dość chłodno. Taka czapka da nam spory komfort cieplny i uchroni przed wyziębieniem organizmu. Sprawia to, że jest przydatna przez sporą część roku i warto wyposażyć się w dobrą i porządną czapkę, taką jak ze strony Protego.pl!

Czapka uszatka i kaptury ochronne

W przypadku pracy w większym chłodzie dobrze jest korzystać z bardziej zaawansowanych czapek, chroniących przed mrozem o większym nasileniu. Rozwiązaniem w tym wypadku okażą się różnego typu czapki uszatki, z wnętrzem wyściełanym kożuszkiem ocieplającym, które idealnie nadadzą się również do pracy w chłodni. Dodatkowo można się chronić osłoną na twarz, która nie tylko osłoni naszą głowę przed zimnem ale również ociepli wlatujące do płuc powietrze, by nie było aż tak mroźne. Dzięki temu komfort pracy w chłodzie będzie o wiele wyższy.

Zapraszamy do przeglądnięcia oferty naszego sklepu oraz zachęcamy do zakupu najwyższej jakości produktów, które z pewnością Państwa usatysfakcjonują. Gwarantujemy zadowolenie z naszych atrakcyjnych produktów w konkurencyjnych cenach i polecamy czapki w naszym sklepie, gdyż są to produkty wysokiej jakości, tylko od renomowanych producentów.