Ochrona dłoni - podstawa w miejscu pracy

Dłonie są niemal nieustannie narażone na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne. Wypadki skutkujące uszkodzeniem dłoni potrafią być niezwykle niebezpieczne, te najpoważniejsze mogą skończyć się nawet utratą czucia i pełnej kontroli nad ruchami placów. Trzeba też pamiętać, że poważne uszkodzenie dłoni potrafi skutkować kilkumiesięcznym wyłączeniem z życia zawodowego, które może być naprawdę katastrofalne w skutkach.  Dlatego też tak istotne jest zabezpieczanie swoich dłoni. Do tego celu wykorzystywane są wszelkiego rodzaju rękawiczki. Jednymi z najpopularniejszych są rękawice ochronne typu mechanics and tactical.

Typu mechanics and tactical

Jest 50 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-50 z 50 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo przeznaczone są rękawice typu mechanics and tactical

Rękawice mechanics and tactical znajdują zastosowanie w naprawdę wielu sytuacjach. Co ciekawe są one chętnie wykorzystywane w życiu prywatnym co zawodowym. W tym drugim korzystają z nich wszelkiego rodzaju mechanicy i operatorzy maszyn, osoby wykonujące prace budowlane, montażowe czy instalacyjne. W tego typu pracach ochrona palców i dłoni jest niezwykle istotne, podczas korzystania z narzędzi, montażu metalowych profili czy instalacji hydraulicznych niezwykle łatwo jest doznać urazu mechanicznego. Pracownicy tych gałęzi przemysłu zwracają przede wszystkim uwagę na to by rękawice, których używają przy pracy nie ograniczały swobody ruchu ich palców, dlatego też rękawice typu mechanics and tactical pozwalają na wykonywanie wymagających manualnie czynności.

Z rękawic mechanics and tactical z chęcią korzystają także osoby pracujące w magazynach, w transporcie czy przy przeładunku. Podczas wykonywania tego typu zadań niezwykle ważne jest chronienie dłoni przy jednoczesnym zachowaniu chwytności. Rękawice typu mechanics and tactical gwarantują właśnie to.

Rękawice mechanics and tactical znajdują także zastosowanie na świeżym powietrzu. Niezwykle chętnie korzystają z nich leśnicy czy drwale. Podczas pracy w lesie niezwykle łatwo jest doznać urazów, podczas korzystania z urządzeń, upadku czy podczas przedzierania się przez wyjątkowo gęste poszycie leśne. Z rękawic taktycznych korzystają także miłośnicy takich sportów jak ASG czy Paintball, dla nich poza ochroną liczy się także wygląd i wygoda.

Z rękawic taktycznych znajdujących się w naszej ofercie niezwykle często korzystają także osoby zajmujące się sportami wyczynowymi, czy też miłośnicy kolarstwa i jazdy na motocyklu. Rękawice mechanics and tactical gwarantują naprawdę dobrą ochronę dłoni i knykci.

Czym charakteryzują się rękawice typu mechanics and tactical

Rekawice mechanics and tactical są specjalnym typem rękawic, które charakteryzują się dużą wytrzymałością i wygodą. Rękawiczki typu mechanics and tactical oferowane przez naszą firmę posiadają część chwytną wykonaną ze skóry licowej koziej. Jest to odporny na uszkodzenia materiał, który jednocześnie nie zmienia tego jak łatwo jest chwytać przedmioty. Wszystkie rękawice mechanics and tactical posiadają zapięcie na rzep, które pozwala na szybką regulację i zapewnia niezwykle dobre przyleganie rękawic.

Jedną z cech charakterystycznych rękawic typu mechanics and tactical jest specjalne wzmocnienie kciuka, które ochrania najważniejszy palec naszych dłoni przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Dodatkowo wszystkie rękawice mechanics and tactical posiadają specjalne zaczepy pozwalające na przyczepienie ich do paska, czy prezentowanie ich na wszelkiego rodzaju wystawach.