Czepki ochronne na włosy - do pracy w gastronomii!

Jednorazowe nakładki i czapki na włosy to rozwiązanie idealne do pracy w kuchni, gdzie codziennie osiada na nas sporo tłuszczu i różnego typu oparów. Dzięki temu nie tylko chronimy nasze włosy przed zniszczeniem, ale jednocześnie chronimy potrawy przed wpadnięciem do nich niechcianego włosa. Jest to rozwiązanie również bardzo higieniczne, ponieważ możemy wymieniać czepki wtedy, kiedy uważamy to za słuszne i kiedy się ubrudzą. Dzięki temu mamy zawsze świeże i czyste nakrycie głowy, co świadczy również o naszej higienie i wkładzie w dbanie czystość całego lokalu.

Czepki / Cook

Jest 28 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-28 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Czepki kucharskie – gastronomiczne – idealne dla kucharza i nie tylko!

Czapki z naszego sklepu sprawdzą się świetnie nie tylko w profesjonalnych lokalach gastronomicznych, lecz również do bardziej amatorskiego stosowanie. Dzięki nim dobrze zabezpieczymy robiony przez nas posiłek przed wpadającym włosem. Nikt nie lubi znajdować w swoim daniu niepożądanych ciał obcych, wobec tego możemy używać czepków kucharskich nawet podczas gotowania kolacji dla znajomych, by wszystko nabrało większego ceremoniału i fachowości.

Ich przeznaczeniem jest jednak korzystanie z nich gospodarczo, w profesjonalnej kuchni. Zostały stworzone z materiałów, których powierzchnia zwiększa skuteczność usuwania plam, dzięki czemu dużo łatwiej je wypierzemy i pozostaną schludne przez dłuższy czas. Na gościach sprawi to z pewnością wrażenie lepszej higieny i dbania o czystość restauracji.

Czepki jednorazowe oraz czapki kucharskie

W naszej ofercie posiadamy zarówno jednorazowe czepki ze ściągaczami oraz papierowe furażerki, jak i profesjonalne, materiałowe czapki kucharskie szefa kuchni. Ich wybór zależy już od preferencji kucharza, w czym woli pracować, jednak obie te opcje mają swoje plusy i minusy. Warto zdecydować czy wolimy zmieniać nasze nakrycie głowy, kiedy tylko się ubrudzi, czy może prać swoją stałą czapę kucharską, która będzie nam służyła przez dłuższy czas.

Czepki siateczkowe z gumką świetnie sprawdzą się również w branży spożywczej, w lecznictwie czy laboratoriach. Ogólnie wszędzie tam, gdzie mamy styczność z produktem, w którym nie powinny się znaleźć żadne inne ciała. Czepki tego rodzaju powszechnie stosowane są w fabrykach i halach produkcyjnych podczas produkowania żywności. Są one niezbędnym przedmiotem w miejscach, w których musimy zabezpieczyć swoje włosy przed przedostaniem się na zewnątrz czepka. Jest to wymagane restrykcyjnie w większych zakładach, w których dba się o przepisy BHP oraz zasady produkcji żywności. Warto zaznaczyć, że skóra głowy w tego rodzaju czepku oddycha, ponieważ w pełni przepuszcza on powietrze. Gumka na krawędziach sprawia, że włosy są świetnie zabezpieczone, dzięki czemu możemy wygodnie i komfortowo pracować, bez obawy, że czepek nam spadnie podczas prostych czynności manualnych.

Najwyższej jakości akcesoria do branży gastronomicznej

Oprócz czapek posiadamy bogaty asortyment innych akcesoriów do branży gastronomicznej, w tym jednorazowe rękawiczki, szale i fartuchy. Całe wyposażenie kuchenne pochodzi od renomowanych producentów i tworzone jest w oparciu o wiedzę i doświadczenie.

Zapraszamy do przeglądnięcia wszystkich produktów dla kucharzy i osób pracujących w branży gastronomicznej i spożywczej w różnych kategoriach w naszym sklepie. Zachęcamy do zakupu najwyższej jakości artykułów w atrakcyjnych cenach. Polecamy wszystkie wysokiej klasy przedmioty dostępne na naszej stronie!