Filtruj według

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Komplety robocze – zimowe i letnie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kompletów roboczych BHP. Są to zestawy ochronne złożone z kilku elementów odzieży, które za zadanie mają całościowo ochronić nasze ciało przed różnego rodzaju zagrożeniami zewnętrznymi. Tego rodzaju komplety są idealną osłoną w przypadku bardziej standardowych robót i świetnie chronią nasze ciało przed podstawowymi uszkodzeniami mechanicznymi. 

Ubrania ochronne (komplety)

Jest 7 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Komplety są dopasowane tak, by nawet najbardziej newralgiczne punkty posiadały odpowiednią osłonę oraz by wyeliminować jakiekolwiek słabe punkty w naszym ubraniu ochronnym. Nie jest to możliwe w przypadku zakupu poszczególnych części odzieży bezpiecznej, która składa się z różnych, niedopasowanych idealnie do siebie elementów może posiadać w niektórych miejscach (np. na złączeniach) jakieś słabsze punkty.

Komplety odzieżowe do pracy

Ubrania robocze dostępne w naszym sklepie są tworzone z myślą o trudnych, wymagających robotach. To właśnie sprawia, że są one jeszcze trwalsze, niż wymagałaby tego prosta konstrukcja wskazująca na optymalne ich zastosowanie. Dzięki temu właśnie ich trwałość i żywotność jest jeszcze dłuższa, a osłona przed uszkodzeniami i urazami wyższa niż w przypadku innych ubrań ochronnych. W naszej ofercie posiadamy zarówno odzież roboczą zimową, składającą się z ocieplanych elementów idealnych na chłodniejsze temperatury i skutecznie osłaniające ciało przed długotrwałym wpływem zimnego powietrza, jak również ubrania odblaskowe lub z elementami odblaskowymi, dzięki czemu nasza widoczność jest znacznie lepsza, zwłaszcza po skierowaniu na te fragmenty kierunkowego światła, które skutecznie odbija się od takich powierzchni. Wszystkie te cechy sprawiają, że mamy do czynienia z naprawdę wysokiej klasy, przemyślanym produktem, który świetnie spełni swoje zastosowanie, w różnych warunkach i rodzajach robót.

Nasze produkty polecamy również do wszelkiego rodzaju amatorskich prac rolniczych, czy np. w ogródku, które dzięki naszej odzieży staną się znacznie mniej uciążliwe i bardziej bezpieczne. Do wyboru mamy zestawy w kilku wariantach kolorystycznych, wyposażone w elementy odzieży, które najbardziej pasować będą do rodzaju wykonywanej pracy. Ubrania ochronne i ostrzegawcze ze strony Protego.pl to nie tylko najlepszy wybór pod względem jakości, ale także ceny! Zachęcamy do zakupu!