Gaśnice przeciwpożarowe – niezbędne w każdym domu, warsztacie i samochodzie!

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą gaśnic przeciwpożarowych. Gaśnica jest niezbędnym wyposażeniem każdego warsztatu, samochodu, baru czy domu. Umożliwiają one efektywną walkę z żywiołem jakim jest ogień. Wszystkie gaśnice oferowane przez nasz sklep są najwyższej jakości, posiadają wszystkie najnowsze certyfikaty oraz spełniają najbardziej wyśrubowane normy. To sprawia, że gaśnice ppoż. oferowane przez nas są idealnym narzędziem, które warto zawsze posiadać w pobliżu.

Gaśnice

Jest 27 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-27 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Nowoczesna technologia gaśnic w służbie bezpieczeństwa

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, oraz najnowszych technologii gaśnice przeciwpożarowe oferowane przez Protego są niezawodne w gaszeniu wszelkiego rodzaju pożarów. Odpowiednie dobranie gaśnicy umożliwi ugaszenie płonącego dobytku, bez zniszczenia go.

Czym są gaśnice śniegowe?

Gaśnice śniegowe to są urządzenia, które działają poprzez odcinanie dostępu tlenu i obniżanie temperatury. Odbywa się to poprzez wystrzelenie pod ciśnieniem zawartego w gaśnicy dwutlenku węgla, który rozprężając się błyskawicznie oziębia się do temperatury -78 stopni Celsjusza. Gaśnice śniegowe służą do gaszenia pożarów urządzeń elektrycznych, elektroniki i maszyn. Główną zaletą gaśnic śniegowych jest brak zanieczyszczenia gaszonych obiektów czy miejsc.

Gaśnica proszkowa – niezastąpione narzędzie każdego kierowcy

Gaśnice proszkowe są znane każdemu kierowcy, są one niezbędnym wyposażeniem każdego samochodu. Posiadanie w pojeździe sprawnej gaśnicy wysokiej jakości niesamowicie podnosi bezpieczeństwo, zarówno kierowcy jak i jego pasażerów. Gaśnice proszkowe nie wywierają toksycznego wpływu na drogi oddechowe człowieka, ani na warstwę ozonową, a jednocześnie są niezwykle skuteczne w walce z ogniem. Z tego też powodu są one jednym z najczęściej wybieranych urządzeń gaśniczych. Każdy powinien posiadać gaśnicę proszkową. Czy to w swoim aucie, czy też kuchni.

Czarny koń wśród gaśnic

Gaśnice pianowe to gaśnice w których piana będąca środkiem gaśniczym wyrzucana jest za pomocą sprężonego gazu. Gaśnice te działają dzięki odcinaniu dostępu tlenu do ognia, oraz zwilżaniu płonących obiektów wodą zawartą w pianie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii gaśnice pianowe oferowane przez naszą firmę umożliwiają bezpieczne gaszenie pożarów urządzeń elektrycznych, oraz pożarów w gastronomii. W tym niezwykle groźnych pożarów tłuszczu. Wykorzystanie najwyższej jakości środków pianotwórczych powoduje, że piana wytwarzana przez gaśnice jest odporna na wysoką temperaturę, oraz nie powoduje wyrzutu palącego się tłuszczu, jaki ma miejsce w przypadku gaszenia go wodą.

Wygoda i bezpieczeństwo w jednym - gaśnice dla każdego

Gaśnice sprzedawane przez naszą firmę są wyposażone w wygodny uchwyt, który umożliwia zamontowanie gaśnicy na ścianie co pozwala jednocześnie na szybki i komfortowy dostęp do urządzenia gaśniczego, bez uszczerbku na bezpieczeństwie. Szybkie dobycie gaśnicy przeciwpożarowej znacznie zwiększa szansę na uniknięcie poważnych strat i jednocześnie zmniejsza szansę utraty zdrowia. Dlatego też wszystkie nasze produkty traktujemy wyjątkowo, by Dostarczyć Państwu najlepsze produkty.