Odzież wodoodporna marki Pros – profesjonalizm i bezpieczeństwo

W naszym sklepie – Protego.pl – oferujemy wysokiej jakości odzież ochronną marki PROS. Jest to znana w branży BHP firma, która posiada szeroki asortyment odzieży specjalistycznej – antystatycznej, przeciwdeszczowej czy trudnopalnej. Ubrania tej marki znajdują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, zaczynając od spożywczego, branży kamieniarskiej oraz budowlanej, kończąc nawet na odzieży z zastosowaniem w przemyśle chemicznym. Są to produkty, którym możesz w pełni zaufać, spełniają wszystkie niezbędne i obowiązujące normy, a także posiadają stosowne certyfikaty. Dzięki temu oznaczone są logiem CE. Jest to profesjonalna odzież robocza, polecana szczególnie w pracach o dużych wymogach bezpieczeństwa oraz ochrony zdrowia.

Jest 12 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Najlepsza jakość oraz solidność zgodna ze standardami BHP

Aby być pewnym, że nasze produkty i atrybuty, które udostępniamy naszym pracownikom spełniają najwyższe normy musimy wyposażyć się w artykuły ochronne wysokiej klasy. Z pewnością należą do takich akcesoria marki PROS, dzięki którym można mieć pewność, że decyduje się na to, co najlepsze. Wśród profesjonalnej odzieży roboczej dostępnej w naszej ofercie znajdują się przeróżne części i akcesoria, niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego wykonywania pracy. Specjalistyczne ubrania tej marki to szeroki wybór produktów, które zapewniają fachową ochronę od stóp do głów, nawet w najtrudniejszych i najmniej sprzyjających warunkach. Posiadamy spory asortyment tej odzieży w świetnych atrakcyjnych cenach, zarówno dla osób chcących dokonać zakupu w ilościach hurtowych, jak i w detalu. Pracownicy oraz pracodawcy z przeróżnych branż, jak również hobbyści znajdą u nas profesjonalną odzież ochronną, której potrzebują. PROS jest marką znaną, której zaufały już setki osób. Już dzisiaj możesz dołączyć do tego grona. Dla większej wygody naszych klientów odzież ochronną dzielimy na kilka kategorii, które ułatwiają jej sortowanie oraz filtrowanie.

Dobra marka gwarancją powodzenia

PROS to bardzo dynamicznie się rozwijająca marka, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkty tej firmy są oryginalne, a najwyższej jakości materiały oraz precyzyjne wykończenie sprawiają, że jest to wybór idealny dla różnego rodzaju branż. Wszystkie dostępne w sprzedaży modele łączy niezwykła wygoda użytkowania oraz potwierdzona licznymi badaniami trwałość i odporność na uszkodzenia. Każdy produkt w sprzedaży przechodzi przez wieloetapowy proces sprawdzenia zastosowanych materiałów oraz precyzji wykonania. Dzięki temu wiemy, że oferujemy naszym klientom jedynie produkty najwyższej klasy, które zaspokoją ich oczekiwania oraz dadzą satysfakcję podczas korzystania. Każdy produkt oznaczony logiem PROS spełnia wszystkie niezbędne wymagania stawiane przez przepisy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Ponadto posiada wszelkie niezbędne certyfikaty oraz spełnia normy określone dla prac, do których jest przeznaczony. Oferowana przez naszą firmę odzież robocza to wykonane z bardzo dobrych jakościowo surowców ubrania zapewniające nie tylko komfort pracy ale i bezpieczeństwo.