Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Koszulki z długim rękawem

Koszulki z długim rękawem są jednym z najpopularniejszych ubiorów roboczych i codziennych jakie aktualnie dostępne są na rynku. Są one niezwykle często wykorzystywane przez osoby, które wykorzystują je w życiu zawodowym oraz przez osoby, które korzystają z nich w życiu codziennym. 

Koszulki długi rękaw

Jest 6 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo przeznaczone są koszulki z długim rękawem

Koszulki z długim rękawem są jednym z najbardziej popularnych rodzajów ubioru roboczego jaki aktualnie znajduje się na rynku. Wykorzystywane są one w niemal każdym rodzaju przemysłu. Najczęściej korzystają z nich osoby zatrudnione w szeroko pojętym przemyśle budowlanym i monterskim. Tego typu ubiór używany jest z uwagi na to, że zapewnia stosunkowo dobrą ochronę ramion i przedramion jednocześnie w ogóle nie krępując ruchów.

Koszulki z długim rękawem znajdują oczywiście zastosowanie także w innych gałęziach przemysłu. Są bardzo często wykorzystywane przez osoby pracujące w halach magazynowych i jako operatorzy maszyn. Koszulki z długim rękawem zapewniają im ochronę przed zimnem i lekkimi urazami rąk, takimi jak obtarcia czy zadrapania. Równie często wykorzystywane są one przez mechaników, dla których koszulki z długim rękawem stanowią niezwykle dobrą ochronę przed różnego rodzaju zabrudzeniami. 

Koszulki z długim rękawem są często wykorzystywane jako ubiór roboczy zimą, dzięki długim rękawom są one naprawdę niezwykle skuteczne w powstrzymywaniu zimna i wilgoci, są one bardzo często wykorzystywane jako ubiór zakładany pod kurtki i bluzy, długie rękawy zapewniają odpowiedni poziom ochrony przed zimnem. Dlatego też koszulki z długim rękawem są często wykorzystywane przez osoby zajmujące się pracami ogrodniczymi i rolnictwem, gdyż pozwalają na komfortową pracę o każdej porze roku.

Koszulki z długim rękawem są również często kupowane przez osoby prywatne, tego typu osoby korzystają z nich jako elementu codziennego ubioru. Koszulki z długim rękawem są w dalszym ciągu bardzo modnym ubiorem. Dzięki czemu niezwykle dobrze prezentują się one na ulicy czy na przyjęciu gdzie nie jest wymagany strój wieczorowy. 

Koszulki z długim rękawem są również często wykorzystywane przez agencje reklamowe do wytwarzania odzieży z nadrukami firmowymi, ich niska cena i wysoka jakość sprawiają, że jest to niezwykle opłacalne zastosowanie tego typu ubioru.

Czym charakteryzują się koszulki z długim rękawem

Koszulki z długim rękawem oferowane przez naszą firmę – Protego – charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Większość koszulek z długim rękawem, które można zakupić w naszym sklepie wykonane są ze stu procentowej bawełny, co sprawia, że koszulki są jednocześnie niezwykle wygodne i przyjemne w dotyku. Wykorzystanie materiałów naturalnego pochodzenia sprawia, że koszulka jest przewiewna oraz umożliwia skórze oddychanie. 

Koszulki z długim rękawem znajdujące się w naszej ofercie wykonane są bez bocznych szwów, co sprawia, że są one znacznie bardziej wytrzymałe na rozciąganie i rozdzieranie. Rękawy koszulek z długim rękawem nie posiadają ściągaczy dzięki czemu są luźne i przewiewne.

Materiał na karku i ramionach naszych koszulek zostały wzmocnione przy użyciu specjalnej taśmy, sprawia to, że koszulki z długim rękawem, które można zakupić w naszym sklepie są niezwykle wytrzymałe.