Ochronne rękawice dziane i rękawiczki bawełniane

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Posiadamy najwyższej jakości rękawice materiałowe, przeznaczone do różnego rodzaju lżejszych prac. Rękawiczki do pracy w tej kategorii świetnie sprawdzą się jako ochrona dłoni podczas robót w gospodarstwie domowym, w pracach ogrodniczych i rolniczych. Rękawice tego rodzaju mają często mniejszą trwałość i żywotność niż rękawice wzmacniane np. skórą, jednak ich duża elastyczność oraz rozciągliwy materiał sprawiają, że idealnie sprawdzą się, jako mniej twarda osłona dłoni podczas bardziej precyzyjnych prac. Posiadamy rękawice wykonane z różnych, przyjaznych w dotyku materiałów, takich jak: bawełna, nylon, dzianina czy poliester.

Rękawice dziane / tkaninowe

Jest 38 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-38 z 38 pozycji

Aktywne filtry

Rękawiczki dziane, tkaninowe, bawełniane - komfort i wygoda 

Tego rodzaju rękawiczki bawełniane świetnie sprawdzą się również, jako wkłady do rękawic profesjonalnych np. gumowych lub skórzanych. Ich krótsza trwałość jest oczywiście spowodowana zastosowaniem delikatniejszego, cieńszego i bardzo miłego w dotyku materiału, z którego zostały wykonane. Pozwala on nam z kolei na lepsze wyczucie dotykanego przedmiotu. Rękawiczki bawełniane są także bardzo elastyczne i nie kurczą się, co umożliwia ich pranie. Wszystkie rękawice posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty oraz są zgodne z normami np. EN420. Grubsze rękawice drelichowe polecane są do wszelkiego typu robót mechanicznych oraz budowlanych. Rękawiczki dziane materiałowe lub nylonowe sprawdzą się również w pracach magazynowych, przy transporcie i przeładunkach, jak również w przypadku ogólnych prac fizycznych, jako dodatkowa warstwa chroniąca skórę naszych dłoni.

Rękawiczki dziane nakrapiane, rękawice bawełniane - wybierz komfort

Poszukując rękawic dzianych, które idealnie nadają się do wykonywania standardowych, regularnych czynności kierujemy się ich trwałością, jakością wykonania i wykończenia, ale także komfortem korzystania oraz pewnością chwytu, jaki mogą nam zagwarantować. Rękawice dziane nakrapiane dostępne na naszej stronie gwarantują absolutny brak poślizgu podczas chwytania różnych przedmiotów, a także pewność i dużo większą przyczepność, niż zapewnia nam skóra dłoni. Tego typu rękawice, dają nam jednocześnie idealne czucie w palcach, wobec czego najbardziej nadają się do precyzyjnych, bardziej dokładnych prac. Z mocniejszych i trwalszych produktów w tej kategorii z pewnością polecić możemy rękawice z nowoczesnych, mocniejszych włókien, jak również rękawice Kevlarowe. Dodatkowym atutem rękawic, które zapewnić muszą nam dobre czucie dotykanego materiału jest na pewno brak szwów. Tego rodzaju rękawice bawełniane bezszwowe są również dużo bardziej odporne na rozdarcia czy przecięcia, ponieważ są tworzone  całościowo z jednego fragmentu materiału, przez co nie posiadają łączeń - jednocześnie słabych, delikatniejszych punktów. Zachęcamy do zakupu naszych wysokiej klasy rękawic, które można przeznaczyć do całej gamy zadań, dostosowując je zależnie od swoich własnych potrzeb.