Bezpieczeństwo na drodze jest priorytetem

Nie można nie zgodzić się z twierdzeniem, że bezpieczeństwo na drodze jest niezwykle istotne. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów służących do zabezpieczenia pasów ruchu drogowego. Wszystkie nasze produkty wykonane są z najlepszych dostępnych materiałów, gwarantujących dobrą widoczność, oraz najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. Oferujemy pachołki i taśmy ostrzegawcze, słupki, barierki - również z elementami odblaskowymi. Oferujemy szerokie spektrum oznakowań dotyczących bezpieczeństwa ruchu. 

Bezpieczeństwo ruchu

Jest 62 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 62 pozycji

Aktywne filtry

Zabezpieczenie pasa ruchu podstawą bezpieczeństwa - pachołki, łańcuchy i słupki ostrzegawcze

Jedną z najważniejszych rzeczy, które należy zrobić w trakcie wypadku, lub podczas robót drogowych jest odpowiednie oznakowanie i zabezpieczenie pasa ruchu. W swojej ofercie posiadamy pełen wybór słupków i pachołków bezpieczeństwa. Oferujemy między innymi pachołki posiadające pas odblaskowy, który gwarantuje, że będą one widoczne z daleka, doskonale zabezpieczając miejsce, w którym się znajdują. Innym produktem dostępnym w naszym sklepie są łańcuchy pozwalające łączyć ze sobą pachołki i słupki, tworząc barierę oznaczeń drogowych.

Taśma ostrzegawcza dobra na wszystko

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że taśmy ostrzegawcze są jednym z najbardziej niezbędnych przedmiotów jaki może znaleźć się w samochodzie. W swojej ofercie posiadamy zarówno szeroki wybór taśm ostrzegawczych jak i taśm samoprzylepnych. Taśmy ostrzegawcze są świetnym narzędziem do odgradzania niebezpiecznych miejsc, powszechnie znany jest fakt ich psychologicznego działania. Ludzie potrafią ignorować barierki i znaki, jednak widok taśmy zwykle sprawia, że nikt nie decyduje się na zignorowanie jej.

Taśma samoprzylepna natomiast jest świetnym narzędziem naprawczym. Praktycznie każdy zdaje sobie sprawę, że odpowiednia ilość taśmy jest w stanie naprawić każde uszkodzenie. Jest to doskonałe narzędzie do posiadania w samochodzie. Nigdy nie wiadomo kiedy się przyda, jednak wiadomo, że ten moment nadejdzie.

Widoczność to podstawa bezpieczeństwa - odzież odblaskowa: kamizelki, worki

Bycie widocznym na drodze pozwala na uniknięcie wielu niebezpieczeństw, które mogą się pojawić. Dlatego też warto zainwestować w odblaskowe breloki, lub kamizelkę odblaskową. Pozwala to na bycie widocznym nawet w trakcie niesprzyjających warunków pogodowych. W naszej ofercie można też znaleźć modne worki na plecy z pasami odblaskowymi. Mogą one służyć zarówno jako plecak jak i narzędzie do zabezpieczenia miejsca wypadku. W naszej ofercie znajdują się także opaski odblaskowe.

Czasem trzeba kierować ruchem

Niekiedy najlepszą metodą na zabezpieczenie sytuacji na drodze jest kierowanie ruchem. Z naszej oferty polecamy lizaki do zatrzymywania pojazdów, oraz specjalnie pachołki ze znakami drogowymi. Lizaki wykonane są wedle wytycznych wymaganych od policji i straży miejskiej, co daje gwarancję jakości. Oferujemy także specjalne barierki pozwalające na wytyczenie tymczasowych pasów ruchu.