Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Rękawice bawełniane, poliestrowe, nylonowe 

Uszkodzenia mechaniczne rąk i dłoni to jedne z najczęściej występujących urazów. Dlatego też tak istotne jest zadbanie o odpowiednią ochronę tych części ciała. Jednym z najpopularniejszych sposobów na chronienie dłoni pracowników są rękawice ochronne BHP – bawełniane, poliestrowe i nylowego, które są niezwykle często wykorzystywane przez pracowników wielu różnych przemysłów.

Bawełna / Poliester / Nylon

Jest 22 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo przeznaczone są rękawice ochronne BHP – bawełniane, poliestrowe i nylonowe

Rękawice ochronne BHP – bawełniane, poliestrowe i nylonowe wykorzystywane są przez przedstawicieli wielu różnych zawodów. Najczęściej wykorzystywane są one przez osoby, które w pracy potrzebują jednocześnie chronić swoje dłonie i ręce i nie mogą pozwolić sobie na utratę sprawności palców. Są to przedstawiciele takich zawodów jak pracownicy przemysłu budowlanego, wszelkiego rodzaju monterzy różnego rodzaju instalacji. Dodatkowo są to rękawice niezwykle popularne wśród osób zawodowo zajmujących się pracami mechanicznymi, które wymagają pełnej precyzji podczas pracy. 

Rękawice ochronne BHP – bawełniane, poliestrowe i nylonowe są również niezwykle popularne w przemysłach spożywczych, leczniczych i laboratoriach. Pozwalają one na zachowanie ochrony dłoni i jednocześnie wykonywanie czynności wymagających dużej sprawności dłoni, podczas korzystania z tego typu rękawic ochronnych możliwe jest przeprowadzanie eksperymentów chemicznych czy obróbka żywności.

Rękawice ochronne BHP – bawełniane, poliestrowe i nylonowe wykorzystywane są także w rolnictwie i ogrodnictwie, sprawia to, że są one popularne także wśród osób nie mających z tymi przemysłami powiązań zawodowych, osoby prywatne niezwykle często korzystają z tego typu rękawic podczas różnego rodzaju prac domowych czy ogrodowych. Rękawice ochronne BHP – bawełniane, poliestrowe i nylonowe cieszą się dużą popularnością między innymi ze względu na niewielką cenę i dużą wytrzymałość.

Charakterystyka rękawic ochronnych BHP – bawełnianych, poliestrowych i nylonowych

Rękawice ochronne BHP – bawełniane, poliestrowe i nylonowe są niezwykle popularnym rodzajem rękawic ochronnych, wynika to z wielu różnych powodów. Jednym z podstawowych jest stosunek jakości do ceny. Rękawice ochronne BHP – bawełniane, poliestrowe i nylonowe są stosunkowo niedrogie, a jednocześnie są bardzo wytrzymałe, jeśli będą odpowiednio konserwowane i wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem mogą służyć Państwu przez naprawdę długi czas.

Rękawice ochronne BHP – bawełniane, poliestrowe i nylonowe są wykonanie z wielu różnych materiałów, jedne z najpopularniejszych są wytwarzane z połączenia poliestru z bawełną, który sprawia, że rękawice są rozciągliwe, przewiewne oraz znacznie bardziej wytrzymałe. Rękawice ochronne są zakończone ściągaczem, który sprawia, że rękawica lepiej przylega do dłoni, zapewniając, że rękawica nie zsuwa się ani nie spada.

Rękawice ochronne BHP – bawełniane, poliestrowe i nylonowe wykonane są w sposób, który gwarantuje, że rękawice będą umożliwiały skórze oddychanie i będą przewiewne, sprawia to, że tego typu rękawice są bardzo chętnie wykorzystywane w lecie. Ich wykonanie i lekkość sprawiają, że rękawice ochronne BHP – bawełniane, poliestrowe i nylonowe są niezwykle często wykorzystywane jako wkład do innych rękawic.

Wszystkie rękawice ochronne BHP – bawełniane, poliestrowe i nylonowe oferowane przez naszą firmę spełniają najnowsze europejskie normy ISO dzięki czemu mogą być bezpiecznie wykorzystywane w zakładach pracy.