Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Bluzy pracownicze i firmowe – podstawowa ochrona

Bluzy pracownicze są podstawową techniką ochrony ciała naszych pracowników. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik produkcji oraz najlepszych dostępnych mieszanek materiałów bluzy dla pracowników cechują się nie tylko świetną jakością, lecz również atrakcyjnym wyglądem. Dzięki temu pracownicy nie tylko będą zabezpieczeni przed chłodem lub przegrzaniem, lecz także będą niezwykle dobrze się prezentować. Niewątpliwie wpłynie to pozytywnie na nasze relacje z klientami. 

Bluzy

Jest 109 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 109 pozycji

Aktywne filtry

Bluzy pracownicze, robocze – wielofunkcyjna odzież firmowa

Zastosowaniem bluz roboczych dla pracowników jest nie tylko ochrona ich przed zimnem czy przegrzaniem. Odpowiednio dobrana odzież robocza stanowić będzie ochronę przed urazami czy zabrudzeniami, zwiększając zarówno poziom bezpieczeństwa jak i komfort naszych pracowników. Bluzy pracownicze są również idealną odzieżą, by przechowywać w niej narzędzia, które zawsze powinny znajdować się „pod ręką”, rzeczy takie jak wkręty, gwoździe, kołki itd. Bardzo łatwo zgubić, jeśli nie przechowuje się ich w przeznaczonych do tego pojemnikach czy miejscach. W takich momentach odzież robocza jest niezwykle dobrym rozwiązaniem, gdyż zapewnia ona wiele kieszeni, które zostały stworzone do przechowywania tego typu przedmiotów. 

Bluzy robocze – wybór

Wybór odpowiedniej bluzy robocze potrafi być niezwykle skomplikowany, głównie z powodu ilości tego rodzaju ubioru, który znajduje się na rynku. Dlatego też przed zakupem warto dokładnie przemyśleć swoje potrzeby oraz oczekiwania i wybrać odpowiednią odzież ochronną już za pierwszym razem. Najbardziej popularnym rodzajem odzieży ochronnej są bluzy ochronne. Sprawdzają się one praktycznie w każdego rodzaju przemyśle czy warsztacie. Nie ma tutaj znaczenia czy mówimy o profesjonalnym warsztacie samochodowym, czy o prywatnym warsztacie do majsterkowania zlokalizowanym w naszym garażu. Bluza pracownicza ochronna będzie naprawdę świetnym wyborem.

Bluzy takie chronią zarówno przed zimnem, jak również przed zabrudzeniami czy zadrapaniami lub rozcięciami. Dzięki temu znacznie zwiększają one nie tylko nasz komfort, lecz również bezpieczeństwo podczas wykonywania prac. Ważne jest by pamiętać o odpowiednim doborze rozmiaru odzieży roboczej. Zbyt luźna może grozić byciem „złapanym” przez pracującą maszynę, zbyt ciasna zaś może krępować nasze ruchy nie pozwalając nam na wykonywanie czynności w najbardziej komfortowy sposób. 

Bluzy robocze i ochronne dla kucharzy i lekarzy

Bluzy robocze pracownicze oferowane przez naszą firmę nie są przeznaczone wyłącznie dla osób pracujących w warsztatach, czy w przemyśle ciężkim. W naszej ofercie znajdą państwo również specjalne bluzy ochronne zaprojektowane z myślą o kucharzach i lekarzach. Są to zawody, w których niezwykle ważne jest dbanie o czystość i bezpieczeństwo. 

Odzież dla kucharzy ma za zadanie nie tylko chronić kucharza przed zabrudzeniem, czy dawać mu pewność, że nie przeniesie on na żywność żadnych alergenów. Ma ona także sprawiać, że osoba nosząca ją będzie wyglądała reprezentatywnie, dlatego też większość profesjonalnych kuchni wymaga od swoich kucharzy ubierania stosownych bluz kucharskich. Zwiększają oni tym samym swój autorytet w oczach klienta.