Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Spodnie robocze letnie - komfort i ochrona

Nogi są częścią ciała która nieustannie narażona jest na wszelkiego rodzaju kontuzje czy uszkodzenia mechaniczne. Dlatego też tak ważne jest chronienie ich. Ochrona nóg staje się nieco bardziej skomplikowana podczas gorących, letnich miesięcy. Wtedy równie istotne co ochrona kończyn dolnych staje się zapewnienie pracownikom maksymalnego komfortu podczas wykonywania zadań. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza wśród pracowników, którzy wykonują swoje obowiązki na świeżym powietrzu, gdyż przegrzanie organizmu może skutkować nie tylko dyskomfortem, ale również może być powodem utraty koncentracji i w rezultacie poważnych wypadków przy pracy. Jednym z najpopularniejszych sposobów na ochronę nóg jest korzystanie ze specjalnych roboczych spodni letnich.

Lato

Jest 142 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 142 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo przeznaczone są spodnie robocze letnie

Spodnie robocze letnie znajdą zastosowanie wśród większości osób pracujących fizycznie. Są one niezwykle popularne zwłaszcza wśród mechaników, czy operatorów maszyn. Jednak zastosowanie znajdą one również wśród przedstawicieli innych zawodów. Stosuje się je podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych, podczas prac fizycznych, w przemyśle ciężkim. Równie często są one wykorzystywane przez osoby pracujące w ogrodnictwie czy rolnictwie. 

Spodnie robocze letnie wykorzystywane są nie tylko przez wszelkiego rodzaju pracowników fizycznych, ale również przez osoby pracujące w branży ochroniarskiej, jak również przez osoby prywatne. Duża wytrzymałość tego rodzaju spodni sprawia, że są one popularne wśród osób uprawiających sporty takie jak airsoft czy paintball.

Czym charakteryzują się spodnie robocze letnie 

Spodnie robocze letnie oferowane przez firmę Protego charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz wytrzymałością. Spodnie robocze letnie są spodniami ochronnymi typu bojówki. Oznacza to, że posiadają one dużą ilość kieszeni. Poza tradycyjnymi kieszeniami z przodu i z tyłu spodni dysponują one także dużymi, wytrzymałymi kieszeniami na udach. Kieszenie w spodniach roboczych letnich są wzmocnione, dzięki czemu szanse na ich naderwanie się czy uszkodzenie są bardzo niewielkie nawet w przypadku przenoszenia w nich bardzo ciężkich przedmiotów. Kieszenie zabezpieczone są także napami i rzepami, dzięki czemu przedmioty przenoszone w nich nie mają szansy na wypadnięcie, nawet podczas prac fizycznych i innych aktywności.

Robocze spodnie letnie oferowane przez naszą firmę wykonane są z wysoko jakościowej bawełny, dzięki temu materiał odzienia jest oddychający, co zapewnia komfort nawet podczas najgorętszych letnich miesięcy. Spodnie zapinane są na guzik oraz zamek błyskawiczny dzięki czemu ubranie ich jest niezwykle proste i szybkie. W spodniach roboczych letnich wykorzystywane są też szlufki na pasek, dzięki czemu niezwykle łatwo jest zabezpieczyć spodnie na ciele. 

Spodnie robocze letnie znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się także nowoczesnym, prostym wyglądem. Ich krój wzorowany jest na spodniach typu bojówki. Lekko zwężane nogawki nie tylko podkreślają sylwetkę ale także sprawiają, że spodnie robocze letnie mają niezwykle uniwersalny fason. Sprawia to, że są one świetnym rozwiązaniem nie tylko w trakcie prac budowlanych, ale także w życiu codziennym.