Letnie kombinezony robocze dla pracowników

Kombinezony robocze są podstawową formą odzieży ochronnej, mają one za zadanie nie tylko chronić odzież osobistą pracownika przed zniszczeniem i zabrudzeniami, lecz także zapewniają niezbędne warunki by utrzymać wykonywany produkt w niezbędnej czystości. Kombinezony robocze znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle, jak również podczas prac budowlanych czy w zakładach mechanicznych. Kombinezony są świetną osłoną przed smarami, olejami i innymi płynami występującymi w tego typu miejscach. 

Letnie

Jest 13 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Materiały wykorzystywane w kombinezonach roboczych letnich

Kombinezony robocze, przeznaczone do użytkowania przez pracowników, oferowane przez firmę protego wykonane są z splotu poliestru (65%) i bawełny (35%). Tkanina uzyskana w ten sposób jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia oraz jest bardzo prosta w czyszczeniu. Zastosowanie splotu poliestru i bawełny sprawia, że tkanina, z której wykonane są kombinezony oferowane przez naszą firmę, są doskonale oddychające, przez co idealnie sprawdzają się w lecie, oraz w zakładach, w których panują wysokie temperatury. 

Kombinezony robocze letnie – zastosowanie

Kombinezony robocze mają niezwykle wiele zastosowań. Wykorzystywane są one nie tylko przez mechaników samochodowych, czy pracowników przemysłowych. Niezwykle często używane są one przez wszelkiego rodzaju monterów, elektryków, elektroników czy hydraulików. Swoją popularność zawdzięczają one przede wszystkim swojej uniwersalności. Naprawdę trudno jest znaleźć zawód, w którym kombinezon roboczy nie znalazłby zastosowania. Mechanicy i monterzy wykorzystują je głównie ze względu na ilość kieszeni oferowanych przez kombinezony robocze, oraz z powodu specjalnych kieszenie na kolanach do których można wsadzić ochraniacze, które znacznie ułatwiają klęczenie podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac. 

Kombinezony robocze znajdują też zastosowanie w warunkach domowych, czy to w przydomowym warsztacie, czy jako zamiennik spodni ogrodowych.

Kombinezony robocze na lato dla pracowników – dodatkowe akcesoria

Kombinezony robocze oferowane przez firmę Protego wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko jakością wykonania, lecz również ilością dodatkowych akcesoriów w jakie są one wyposażone. Każdy kombinezon zapinany jest na dwustronny suwak z dodatkowym zapięciem na rzepy. Gwarantuje to najwyższy poziom komfortu i pewność, że kombinezon nie rozepnie się podczas pracy. Dodatkowo kombinezony oferowane przez naszą firmę wyposażone są w specjalną kieszonkę na telefon, która pozwala zachować dostęp do komórki, bez jednoczesnego narażania jej na uszkodzenia. Nasze kombinezony robocze mają również wszytą gumkę w tylnej części pasa, co znacznie ułatwia prawidłowe dopasowanie kombinezonu do naszej sylwetki, jak również zwiększa swobodę ruchów podczas wykonywania prac. Poza dużą ilością kieszeni kombinezony letnie jakie znajdą Państwo w naszej ofercie wyposażone są również w specjalne końcówki umożliwiające przypięcie kluczy, oraz pętelki umożliwiające przyczepienie do kombinezonu dodatkowych akcesoriów.