Fartuchy ochronne damskie i fartuchy robocze męskie

Fartuchy ochronne robocze są podstawową formą osłony ubioru prywatnego pracownika przed wszelkimi zabrudzeniami jakie spotkać można w zakładzie pracy. Chyba każdemu zdarzyło się wytrzeć o ubranie rękę ubrudzoną smarem. Fartuch ochronny roboczy sprawia, że sytuacja taka nie spowoduje zniszczenia ubrania. Odpowiedni ubiór pracownika pozwala nie tylko na ochronę jego ubioru, ale także na zachowanie odpowiedniej higieny w miejscu pracy.

Robocze

Jest 36 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-36 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo fartuchy robocze męskie i fartuchy robocze damskie?

Fartuchy ochronne robocze znajdują zastosowanie w całej gamie różnych przemysłów. Z powodu swojej uniwersalności cieszą się one duża popularnością wśród pracodawców, którzy zapewniają je pracownikom jako formę ubioru ochronnego. Fartuchy wykorzystywane są w magazynach, gdzie osłaniają pracowników przed wszelkiego rodzaju rozlanymi substancjami, kurzem i innymi zabrudzeniami. Ten rodzaj ubioru jest także niezwykle popularny wśród ślusarzy i pracowników zakładów samochodowych.  W ich przypadku fartuchy ochraniają ich przed ubrudzeniem swoich ubrań smarem czy olejami.

Innym przeznaczeniem fartuchów roboczych męskich i fartuchów roboczych dmaskich jest zapewnienie pracownikom odpowiedniej higieny w miejscu pracy. Z tego też powodu są one często używane przez kosmetyczki, makijażystki i osoby wykonujące zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki odpowiednio dobranym ochronnym fartuchom roboczym są one w stanie zagwarantować swoim klientom najwyższy możliwy poziom higieny.

Ochronne fartuchy robocze damskie i męskie znajdują także zastosowanie jako ubiór ochronny we wszelkiego rodzaju laboratoriach, gabinetach lekarskich, gabinetach dentystycznych, jak również w każdym miejscu, w którym pracownicy mają regularny kontakt z różnymi chemikaliami.

Fartuchy ochronne robocze przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, ubiór ten nie musi być wykorzystywany w zakładzie pracy, z powodzeniem znajduje on zastosowanie jako ubiór do pracy w ogrodzie, podczas sprzątania domu, czy nawet prac remontowych.

Charakterystyka ochronnych fartuchów roboczych damskich i męskich

Fartuchy robocze męskie i damskie znajdujące się w ofercie Protego charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Fartuchy szyte są z mieszanki poliestru i bawełny co sprawia, że materiał jest niezwykle wytrzymały na przetarcia i uszkodzenia wynikające z użytkowania. Jednocześnie są one niezwykle proste do utrzymania w czystości, dzięki temu, że można prać je w bardzo wysokich temperaturach (nawet do 95 stopni).

Poza doskonałym wykonaniem fartuchy ochronne robocze cechują się także duża wygodą i swobodą ruchów, którą oferują. Jest to niezbędne biorąc pod uwagę ich przeznaczenie. Większość fartuchów zapinana jest na guziki co gwarantuje, że nie rozepną się one w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych. Kieszenie, w które zostały wyposażone fartuchy robocze pozwalają na umieszczenie w nich narzędzi, które potrzebne są zawsze pod ręką, co znacznie zwiększa komfort pracy pracowników. Zapinane na rzepy, lub guziki rękawy pozwalają na osłonięcie przedramion.

Ostatnią cechą charakterystyczną fartuchów roboczych damskich i fartuchów roboczych męskich jest ich udoskonalony design, który sprawia, że ubiór ten ma niezwykle atrakcyjny wygląd. Kolorowe wstawki, ciekawy krój, dzięki temu fartuchy ochronne robocze prezentują się niezwykle dobrze.