Ocieplane trzewiki robocze - obuwie damskie i męskie

Zapraszamy do zapoznania się ofertą dostępnych w naszym sklepie butów – trzewików roboczych ocieplanych. Tego rodzaju buty szczególnie przydatne są zimą, kiedy nasze stopy narażone są na dodatkowe zagrożenie związane z zimnem i przemarznięciem. Buty wykonane są z połączenia twardych fragmentów skór, gwarantujących odpowiednie bezpieczeństwo i twardość w różnego rodzaju sytuacjach. Również prostsze modele zapewniają wysokiej jakości ochronę, dając również wygodę i komfort codziennego korzystania. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu najlepszej mieszanki skór, w tym: nubuk, bawolej czy bydlęcej licowanej.

Trzewiki robocze

Jest 69 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 69 pozycji

Aktywne filtry

Ocieplane trzewiki robocze idealne do pracy w zimie!

Nasze wysokie buty ochronne w stylu trzewików są ocieplane, co sprawia, że są to idealne buty na porę zimową. Po okresie letnim warto zmienić obuwie na cieplejsze, by nasz komfort pracy był na wysokim poziomie, a nasze nogi nie przemarzały. Wszystkie z prezentowanych butów polecane są szczególnie do prac budowlanych, montażowych, jak również w przemyśle ciężkim oraz dla operatorów maszyn i urządzeń.

Robocze trzewiki do pracy oraz buty spawalnicze

Buty typu trzewiki robocze, przeznaczone dla spawaczy to całkiem osobna, bardziej zaawansowana kategoria butów ochronnych. Musi być to bowiem obuwie przeznaczone do prac przy obróbce termicznej, odporne na działanie wysokich temperatur, a często także dopasowane do robót w trudnych warunkach terenowych. Dzięki pokryciu wierzchniemu z wodoodpornej, wytłaczanej skóry zapewnią naszym stopom ochronę również przed gorącymi odpryskami. Część sznurowana jest dodatkowo zabezpieczona skórzanym kawałkiem osłonnym, który zapobiega przedostaniu się niepożądanych substancji do środka buta, lub na jego delikatniejsze fragmenty. Sprawia to, że jest to obuwie wysokiej jakości, o dużej wytrzymałości oraz trwałości, dające nam poczucie bezpieczeństwa nawet w trakcie ryzykownych robót. Również klasyczne trzewiki robocze wykonane są z wielu warstw materiałowych, które nie tylko dają nam dużą odporność, ale i dłuższą żywotność. Dzięki temu, że wyjątkowo dobrze zabezpieczają nasze stopy, nie narażają ich na niepotrzebne działanie niebezpiecznych i nieprzyjemnych warunków termicznych. Ich podeszwy robione są ze specjalistycznych materiałów odpornych na przekłucia, ale również izolujących część wewnętrzną buta przed skrajnymi wahaniami temperatury. Podeszwy niektórych modeli są także odporne na działanie różnego rodzaju konkretnych substancji (w tym oleju napędowego), a wykonanie z tworzywa wysoce antypoślizgowego, gwarantuje najwyższą przyczepność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakup bezpiecznych trzewików ochronnych w najlepszej cenie.