Filtruj według

Cena

Cena

Tablice budowlane - niezbędne na każdym placu budowy

Place budowy są jednymi z najbardziej niebezpiecznych miejsc pracy. Dlatego też tak istotne jest prawidłowe oznakowanie wszelkich wykonywanych tam robót oraz niebezpiecznych miejsc. Do tego celu wykorzystuje się zarówno specjalne taśmy ostrzegawcze odgradzające dany teren, jak również profesjonalne tablice budowlane przekazujące jasny komunikat czytającej go osobie.

Tablice budowlane

Jest 20 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Kto narażony jest na urazy na placach budowy

Place budowy to niewątpliwie niebezpieczne miejsca. Nierówne podłoże, wykonywane prace i duża ilość ciężkiego sprzętu są idealną mieszanką powodującą różnego rodzaju urazy i wypadki. Na wypadki najbardziej narażeni są szeregowi pracownicy. Jednak co ciekawe również osoby postronne mogą ulec wypadkowi związanemu z trwającymi pracami budowlanymi. Dlatego też tak istotne jest prawidłowe oznakowanie wszelkiego rodzaju niebezpiecznych miejsc jakie znajdują się na terenie wykonywanej inwestycji.

Pracownicy budowlani zarażeni są nie tylko na wypadki na poziomie gruntu, ale także podczas wykonywania prac na wysokości, dlatego kierownik budowy powinien zadbać o to by na terenie budowy znalazło się prawidłowe oznakowanie.

Jakie tablice budowlane znajdują się w naszej ofercie

W ofercie naszego sklepu znaleźć można pełen przekrój profesjonalnych tablic budowlanych. Oferujemy zarówno tablice informacyjne budowy na których powinny znaleźć się wszystkie informacje takie jak rodzaj budowy, jej adres, nazwisko nadzorcy i kierownika budowy jak również numery telefonów do osób decyzyjnych związanych z daną budową. 

Oferujemy również wszelkiego rodzaju tablice budowlane o charakterze informacyjnym. W naszym sklepie zakupią państwo wszystkie możliwe rodzaje tabliczek informacyjnych. Tablice ostrzegające przed wejściem na teren budowy znaleźć się powinny w pobliżu każdego punktu dostępowego. Dzięki temu uniknąć można sytuacji w której osoba niezatrudniona przechodzi przez teren budowy. 

Podobne zadanie spełniają tablice ostrzegające o zmianach w ruchu, takie jak „przejście drugą stroną ulicy”, czy „uwaga przejścia nie ma”. Są to jedne z najczęściej wykorzystywanych tablic informacyjno-ostrzegawczych. Tego typu tablice budowlane umieszczone powinny być zarówno tuż przed zmianą w ruchu (np. rozkopanym chodnikiem) jak również w pewnej odległości od tego miejsca, tak by dać pieszym czas na zmianę trasy. 

Bardzo popularne są także tablice budowlane informujące o pracach na wysokości czy wycince drzew. Pozwalają one na podjęcie odpowiednich kroków by zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas omijania miejsca gdzie wykonywane są prace remontowe.

Czym charakteryzują się tablice budowlane oferowane przez naszą firmę

Jako firma oferująca pełen wybór artykułów BHP zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne jest odpowiednie oznakowanie placów budowy. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się wyłącznie profesjonalnie wykonane tablice budowlane. Wszystkie tablice jakie znajdują się w naszej ofercie zostały wydrukowane na specjalnie do tego przygotowanej tablicy PCV. Tego typu technika druku skutkuje niezwykle trwałym i czytelnym produktem. Dodatkowo odpowiednio przygotowana tablica PCV odporna jest na działanie czynników zewnętrznych. Nawet bardzo długa ekspozycja na śnieg, deszcz czy promieniowanie UV nie spowoduje blaknięcia tablic budowlanych zakupionych w naszym sklepie. 

Tablice budowlane, które znajdują się w naszej ofercie są tablicami w rozmiarze L, czyli 250x350 milimetrów. Sprawia to, że są one doskonale widoczne nawet z dużej odległości. Dodatkowo ich jaskrawo żółty kolor powoduje, że są one niezwykle trudne do przeoczenia.