Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Kategoria obuwia

Kategoria obuwia

Sandały robocze

Sandały robocze bez podnoska są w Polsce bardzo popularnym obuwiem pracowniczym. Zwłaszcza w sezonie letnim. Tego typu buty znajdują zastosowanie w całym szeregu różnych branż, dlatego też zdecydowaliśmy się na prowadzenie sprzedaży wielu różnych modeli sandałów roboczych bez podnoska.

Sandały

Jest 8 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo przeznaczone są sandały robocze bez podnoska? 

Sandały robocze bez podnoska znajdują zastosowanie w naprawdę wielu różnych gałęziach przemysłu, Zdecydowanie najczęściej korzystają z nich zawodowi kierowcy i operatorzy maszyn. Dla tego rodzaju pracowników sandały robocze są niezwykle atrakcyjne gdyż oferują zarówno wygodę jak i ochronę stopy, dodatkowo sandały jako obuwie przeznaczone na sezony letnie oferują odpowiednią regulację cieplną. Dzięki temu można uniknąć przepocenia stopy, które może skutkować ślizganiem się i utratą dokładności.

Sandały robocze bez podnoska są również często wykorzystywane przez pracowników sektora budowlanego. Większość robót drogowych, remontów czy prac budowlanych odbywa się w sezonach letnich. Dlatego też pracownicy tego przemysłu bardzo często wybierają sandały robocze bez podnoska jako swoje obuwie robocze. Dzięki nim są oni w stanie pracować w komfortowych warunkach nawet w bardzo wysokich temperaturach.

Sandały robocze bez podnoska nie oferują dużej ochrony stopy, dlatego też są one wybierane raczej przez pracowników branż w których komfort pracy jest ważniejszy niż ochrona stopy. Oznacza to, że sandały robocze są przykładowo idealnym zakupem dla ekip konserwatorsko-remontowych. Używane są one również przez pracowników magazynowych, którzy zajmują się transportem i przeładunkiem towarów.

Sandały robocze - co je charakteryzuje

Sandały robocze bez podnoska oferowane przez naszą firmę to wyjątkowe obuwie pracownicze. Cechuje się ono przede wszystkim wysoką jakością wykonania, większość sandałów znajdujących się w naszej ofercie wykonanych jest ze skóry, co sprawia, że są one niezwykle wytrzymałe na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, nie pękają, nie rozciągają się nadmiernie oraz nie powodują nadmiernego pocenia się stopy.

Wkładki znajdujące się w sandałach oferowanych przez naszą firmę wykonane są ze specjalnego, rewolucyjnego materiału cambrelle, który absorbuje pot, oraz z pianki EVA, która zapewnia odpowiednią amortyzację stopy. Dzięki temu sandał robocze bez podnoska świetnie sprawdzają się na każdym podłożu. Chodzenie w nich po żwirze, luźnych kamieniach czy bruku nie jest odczuwalne na stopie, dzięki czemu możliwa jest redukcja zmęczenia wynikającego z pracy. Sandały robocze bez podnoska, które można zakupić w naszej firmie posiadają regulowane zapięcia, które pozwalają na dopasowanie siły mocowania, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie bardzo wysokiego komfortu.

Podeszwy sandałów, które można u nas zakupić wykonane są z odpornych na ścieranie materiałów, które zapewniają bardzo dobrą przyczepność na większości nawierzchni oraz dodatkowo amortyzują stopę. Sandały robocze bez podnoska to idealne obuwie na ciepłe, letnie dni. Dlatego też często wykorzystywane są one jako obuwie codzienne.