Rękawice z przędzy technologicznej

Podczas wszelkiego rodzaju prac fizycznych niezwykle łatwo jest doznać wszelkiego rodzaju urazów dłoni i przedramion. Dlatego też tak istotne jest zapewnienie sobie i swoim pracownikom odpowiedniej ochrony. Jednym z najczęściej stosowanych środków ochrony osobistej są rękawice ochronne z przędzy technologicznej. 

Przędza technologiczna

Jest 16 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Do kogo skierowane są rękawice ochronne z przędzy technologicznej

Rękawice ochronne z przędzy technologicznej są jednym z najbardziej popularnych środków ochrony osobistej. Pozwalają one na bezpieczne wykonywanie całego szeregu różnych prac. Są one wykorzystywane przez przedstawicieli wielu różnych zawodów. Są one wykorzystywane głównie przez pracowników przemysłu budowlanego, najczęściej przez osoby zajmujące się pracami budowlanymi, jednak są one równie często wykorzystywane przez monterów różnych instalacji. Rękawice ochronne z przędzy technologicznej są niezwykle popularne z powodu tego jak dużą swobodę ruchów zapewniają.

Rękawice ochronne z przędzy technologicznej są również bardzo popularne wśród osób zajmujących się wszelkiego rodzaju prac magazynowych, są one idealne do zabezpieczania rąk podczas przenoszenia ciężkich rzeczy oraz chronią przed różnego rodzaju urazami. Rękawice ochronne z przędzy technologicznej są również często wykorzystywane przez pracowników pracujących przy transporcie i przeładunku.

Rękawice ochronne z przędzy technologicznej są również często wykorzystywane przez osoby prywatne, są one świetnym zabezpieczeniem przy wykonywaniu różnego rodzaju prac remontowych, podczas prac w ogrodzie i w wielu różnych sytuacjach życia codziennego. W naszej ofercie znajdują się także rękawice ochronne z przędzy technologicznej wykonane z połączenia akrylu i wełny. Są to rękawice stanowiące idealną ochronę przed zimnem. Są one niezwykle często stosowane jako rękawice zimowego codziennego użytku.

Charakterystyka rękawic ochronnych z przędzy technologicznej

Rękawice ochronne z przędzy technologicznej oferowane przez naszą firmę charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Podczas produkcji tych rękawic zostały wykorzystane najlepsze dostępne materiały i najnowsze technologie. Dzięki czemu rękawice te cechują się niezwykłą wytrzymałością. Odpowiednio konserwowane i wykorzystywane rękawice ochronne z przędzy technologicznej mogą służyć przez kilka lat. 

Rękawice ochronne z przędzy technologicznej wykonane są bezszwowo, sprawia to, że są one niezwykle odporne i wytrzymałe na wszelkiego rodzaju uszkodzenia takie jak przetarcia, przecięcia czy rozszarpania. Wnętrze rękawic ochronne z przędzy technologicznej zostało pokryte bawełną, która jednocześnie zapewnia niezwykle wysoki komfort pracy i zwiększa właściwości ochronne. 

Rękawice ochronne z przędzy technologicznej oferowane przez naszą firmę wykonane zostały zgodnie z najnowszymi europejskimi normami ISO, co sprawia, że mogą one być bezpiecznie wykorzystywane we wszelkiego rodzaju zakładach pracy. Dodatkowo zostały wykonane w taki sposób by idealnie przylegały do dłoni, dzięki czemu nie ograniczają one ruchów dłoni, pozwalając na wykonywanie nawet niezwykle skomplikowanych prac monterskich.

Wszystkie rękawice ochronne z przędzy technologicznej posiadają ściągacz, który sprawia, że rękawice idealnie leżą na dłoniach i nie ma ryzyka, że spadną, lub się zsuną. Dzięki temu możliwe jest pracowanie obawy o utratę środków ochrony osobistej. Dzięki temu rękawice te mogą być wykorzystywane w większości zakładów pracy.