Letnie i wiosenne kurtki robocze - idealne na każdą pogodę

Letnie i Wiosenne Kurtki Robocze dla Pracowników są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich pracodawców, których pracownicy wykonują swoje zadania na zewnątrz. Pogoda w lecie i na wiosnę potrafi być naprawdę nieprzewidywalna. Jest ona w stanie zmienić się z pięknej i bezchmurnej w burzę w ciągu zaledwie kilku minut. Dlatego też istotne jest by każda zatrudniona osoba była wyposażona w odpowiednią kurtkę roboczą

Wiosna / Lato

Jest 7 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Kto powinien korzystać z letnich i wiosennych kurtek roboczych

Letnie i wiosenne kurtki robocze znajdują zastosowanie w naprawdę wielu różnych gałęziach przemysłu. Najczęściej korzystają z nich osoby, które większość swoich zadań wykonują na świeżym powietrzu. Tak więc wszelkiego rodzaju budowlańcy, monterzy, drogowcy czy przedstawiciele służb porządkowych. 

Z letnich i wiosennych kurtek roboczych chętnie korzystają także osoby pracujące we wszelkiego rodzaju halach magazynowych i innych dużych pomieszczeniach, które nawet w lecie pozostają chłodne. 

Z tego rodzaju kurtek niezwykle często korzystają także osoby prywatne, letnie i wiosenne kurtki oferowane przez naszą firmę są niezwykle atrakcyjne wizualnie i wytrzymałe, dzięki czemu znajdują uznanie u osób dla których ważna jest funkcjonalność ubioru.

Dlaczego warto ubierać letnie i wiosenne kurtki robocze

Korzystanie z kurtek w lecie i na wiosnę może wydawać się nieco nieintuicyjne,. W końcu te pory roku kojarzą nam się zwykle z ciepłą i słoneczną pogodą. Jednak nie można zapomnieć o tym jak bardzo nieprzewidywalna potrafi być wiosenna pogoda. W miesiącach takich jak maj jest niezwykle duże prawdopodobieństwo, że nagle spadnie deszcz, bądź nawet grad. Dlatego też ważne jest posiadanie specjalnej letniej i wiosennej kurtki roboczej.

Dodatkowo letnia pogoda potrafi być podwójnie zdradliwa, wieczorami temperatura potrafi opaść diametralnie, wtedy też warto mieć przy sobie kurtkę by uniknąć wychłodzenia organizmu, które może poskutkować przeziębieniem. Lekka letnia i wiosenna kurtka robocza jest także świetnym zabezpieczeniem przed słońcem. Doskonale ochroni ona ręce i barki przed bolesnymi oparzeniami wywoływanymi przez zbyt długie wystawienie ciała na działanie promieni słonecznych.

Letnie i wiosenne kurtki robocze są też świetną ochroną przed wiatrem i wzniecanym przez niego kurzem i pyłem. Dzięki odpowiedniej odzieży ochronnej unikniemy zabrudzenia naszej odzieży przez tego typu czynniki środowiskowe oraz co niezwykle ważne, unikniemy wszelkiego rodzaju urazów, które może spowodować lecący z dużą prędkością pył.

Czym charakteryzują się letnie i wiosenne kurtki robocze

Letnie i wiosenne kurtki robocze oferowane przez naszą firmę charakteryzują się przede wszystkim jakością wykonania. Odzież wierzchnia, którą znajdą Państwo w sklepie Protego została wykonana z najlepszych dostępnych materiałów i z wykorzystaniem najnowszych technik produkcji. Dzięki czemu letnie i wiosenne kurtki robocze są niezwykle wytrzymałe, ale też przede wszystkim lekkie i oddychające co sprawia, że są idealnym ubiorem na te pory roku.

Część letnich i wiosennych kurtek oferowanych przez nas posiada specjalne odpinane rękawy, których odpięcie zmieni kurtkę w wygodny i lekki bezrękawnik, który nie tylko będzie chronił nas przed zimnem, ale także świetnie się prezentował.

Letnie i wiosenne kurtki robocze oferowane przez naszą firmę cechują się także niezwykle atrakcyjnym wyglądem, który sprawia, że nasze kurtki są niezwykle popularne nie tylko wśród pracowników, ale także wśród osób prywatnych.