Rękawice robocze ze skóry dwoinowej - Kompleksowa ochrona dłoni

Dłonie są niezwykle skomplikowaną i bardzo podatną na uszkodzenia częścią ciała ludzkiego. Korzystamy z nich nieustannie przy wykonywaniu najprostszych nawet czynności. Dlatego też chronienie ich jest obowiązkiem każdego możliwego pracownika fizycznego jak również pracodawców. Dłonie narażone są na uszkodzenia mechaniczne na każdym kroku, kontuzje mogą powstać w każdym momencie. Dlatego też tak duża popularnością cieszą się rękawice robocze wykonane ze skóry dwoinowej. Pozwalają one na ochronę tak wrażliwej części ciała jak dłonie, jednocześnie gwarantując najwyższy możliwy komfort pracy. 

Skóra dwoina

Jest 19 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Przeznaczenie rękawiczek roboczych ze skóry dwoinowej

Rękawiczki robocze ze skóry dwoinowej przeznaczone są dla przedstawicieli wielu różnych zawodów. To z jaką precyzją i z jakich materiałów zostały one wykonane sprawia, że pracownicy chętnie korzystają z nich zarówno w lecie jak i zimie. Najczęściej są one polecane do przenoszenia ciężkich przedmiotów, które wywierają duży nacisk na wewnętrzną część dłoni. Do takich przedmiotów zaliczamy np. ciężkie, metalowe pręty. Z tego też powodu rękawiczki robocze ze skóry dwoinowej są niezwykle popularne wśród pracowników pracujących w budownictwie czy przemyśle ciężkim. 

Ze względu na wysoką jakość i wytrzymałość rękawiczki ze skóry dwoinowej są również wykorzystywane przez osoby wykonujące inne zawody. Niezwykle często spotkać można ogrodników czy rolników korzystających z tego typu rękawic. Rękawiczki ochronne wzmocnione dwoiną są również często polecane do ogólnych prac mechanicznych. Zostały one wykonane w sposób gwarantujący zachowanie sprawności palców. Rękawiczki oferowane przez naszą firmę są również często wykorzystywane przez pracowników serwisów samochodowych, którzy cenią ich wartości ochronne.

Czym charakteryzują się rękawiczki robocze ze skóry dwoinowej

Rękawiczki robocze ze skóry dwoinowej oferowane przez firmę Protego charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Są one produkowane przy użyciu materiału wzmocnionego wysokiej jakości bydlęcą skórą dwoinową. Są to rękawice całodłonicowe, co oznacza, że ich część chwytna została wykonana z jednego, wytrzymałego kawałka skóry. Sprawia to, że rękawice są znacznie bardziej odporne na wszelkiego rodzaju przetarcia czy też inne uszkodzenia mechaniczne.

Wewnętrzna część rękawic pokryta jest podszewką co pozwala na pracę w niemal każdych warunkach, jednocześnie zapewniając najwyższy możliwy komfort. Rękawiczki te posiadają również usztywniany mankiet, co nie tylko zwiększa wygodę podczas ich noszenia, ale także oferuje dodatkową ochronę przedramion. Skóra, którą pokryta jest część chwytna rękawic, nie tylko zwiększa bezpieczeństwo podczas pracy, ale również pozwala na zachowanie pewnego chwytu w każdych warunkach. Rękawiczki ochronne ze skóry dwoinowej dostępne są w wielu różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy pracownik jest w stanie znaleźć rękawiczki odpowiadające jego oczekiwaniom estetycznym.