Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Kategoria obuwia

Kategoria obuwia

Buty ochronne – bezpieczne do każdego rodzaju robót

Odpowiednia ochrona nóg to priorytet w bardzo wielu rodzajach prac. Spadające przedmioty czy inne niebezpieczeństwa mogą narazić naszą stopę na zgniecenie, przecięcie czy wiele różnych zagrożeń. Dzięki dobrym butom roboczym niwelujemy tę możliwość, praca staje się o wiele bardziej bezpieczna i komfortowa. Nogi to jeden z naszych głównych członków ciała, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie codziennego życia. Dzięki zastosowaniu jedynie wytrzymałych oraz oddychających materiałów mamy pewność, że są one dobrze zabezpieczone, przez co możemy pozwolić sobie na więcej!

Ochrona nóg

Jest 598 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 598 pozycji

Aktywne filtry

Profesjonalne obuwie ochronne z podnoskiem oraz bez!

W każdej bardziej specjalistycznej oraz ryzykownej pracy nie ma miejsca na niedopatrzenia oraz niedociągnięcia, zwłaszcza w kwestii bezpieczeństwa. Dzięki odpowiedniemu dostosowaniu środków ochrony do wymogów konkretnej specyfiki robót mamy szansę uniknąć wszelkich nieprzyjemności czy kontuzji. Uraz nóg są jednymi z najczęściej spotykanych urazów w bardzo wielu branżach, zwłaszcza w: budowlanych, magazynowych, transportowych, a także w robotach drogowych, operowaniu maszyn i urządzeń oraz podczas innych, bardziej skomplikowanych prac. Specjalistyczne buty robocze ochronne przeznaczone do osłaniania naszych stóp czy całościowo nóg zaprojektowane są tak, by przewidzieć i ochraniać możliwe urazy, przez co w danych miejscach są one specjalnie wzmocnione. Sprawia to, że nawet cięższy upadający przedmiot czy inne zagrożenie o określonej, nieprzekraczającej skali sile nie jest w stanie nam zagrozić.

Buty robocze na każdą stopę

O ile w Polsce w wielu rodzajach prac często jeszcze nie są określone zasady dotyczące korzystania z obuwia ochronnego, o tyle na zachodzie oraz w wielu rozwiniętych krajach stosowanie tego rodzaju osłony jest ściśle wymagane i kontrolowane przez pracodawcę, ponieważ w przypadku nieprzestrzegania prawa nakładane są często wysokie kary. Świadczy to o tym, jak ważnym rodzajem ochrony jest tego typu obuwie robocze. Zabezpiecza ono o wiele lepiej niż zwykłe, codzienne buty, które w przypadku upadku na nie czegoś ciężkiego nie będą w stanie wystarczająco zredukować siły uderzenia, przez co nasza noga może zostać zmiażdżona. Bardzo ważne jest zatem noszenie obuwia roboczego - ochronnego, które zapewni bezpieczeństwo całej dolnej części ciała.

Gwarancja komfortu – środki ochronne nóg

Nie tylko buty robocze świetnie sprawdzają się jako optymalna osłona stopy. Dobrze również korzystać ze specjalnych skarpet oraz innych akcesoriów zapewniających naszym nogom odpowiednią ochronę i wentylację. W branży obuwniczej dobrze jest korzystać ze skarpet antybakteryjnych, tzw. stópek, które eliminują wszystkie niepożądane bakterie np. podczas przymierzania obuwia roboczego. Dobrym rozwiązaniem w bardziej skomplikowanych pracach są również spodniobuty, wodery, czy kalosze. Tego rodzaju osłona idealnie sprawdzi się w pracach, w której potrzebujemy jednoczęściowej, całościowej ochrony dolnej partii ciała. Wśród obuwia w kategorii ochrona nóg znaleźć można również sandały ochronne na lato, czy drewniaki, a także jednorazowe worki foliowe – ochraniacze - do stosowania na butach. Szeroka gama dostępnych produktów gwarantuje, że znajdą Państwo produkt idealny dla siebie i swoich pracowników.

Zapraszamy do zakupu w pełni profesjonalnej osłony nóg w bardzo atrakcyjnych cenach na naszej stronie internetowej, a także przeglądnięcia innych kategorii, w celu znalezienia najwyższej jakości produktów ochronnych. Zachęcamy do zakupu i polecamy wszystkie produkty renomowanych producentów!