Oznaczenia BHP kluczem do bezpiecznego miejsca pracy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą znaków bezpieczeństwa, instrukcji, oznaczeń i tablic informacyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie znaki i oznaczenia, potrzebne do prawidłowego oznakowania miejsca pracy. Odpowiednie oznaczenia pracownikom uniknąć niebezpieczeństwa w trakcie pracy. Tablice informacyjne, które znajdują się w naszej ofercie są wykonane z największa starannością, dzięki czemu są niezwykle czytelne i łatwe w odbiorze, zapewniają one na najwyższym poziomie bezpieczeństwa i bhp.

Znaki bezpieczeństwa

Jest 74 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 74 pozycji

Aktywne filtry

Prawidłowe oznaczenia ratują życie, to klucz do bezpieczeństwa

Prawidłowe oznaczenia dróg ewakuacyjnych jest niezwykle istotne w każdym miejscu pracy. Odpowiednio rozmieszczone znaki powinny być jasne i czytelne. Nie mogą pozostawiać wątpliwości w którą stronę należy się kierować, gdzie znajdują się wyjścia ewakuacyjne, ani tym bardziej gdzie znajduję się klucz do wyjścia ewakuacyjnego. Tak samo czytelnie powinno być oznakowane miejsce zbiórki w wypadku ewakuacji. Dzięki znakom dostępnym w naszej ofercie, uzyskanie takiego oznakowania jest niezwykle proste.

Tablice informacyjne są świetnym źródłem wiedzy

Tablice informacyjne rozmieszczone przy stanowiskach pracy i miejscach największych skupisk pracowników pozwalają im w szybki sposób uzyskać informacje dotyczące bezpiecznego zachowania na stanowisku pracy, oraz w zakładzie pracy. Tablice informacyjne są też doskonałym narzędziem bhp, gdyż pozwalają one uzyskać informację na temat tego jak np. zachować się w trakcie pożaru, lub awarii urządzeń. Tablice informacyjne dostępne w ofercie Protego wykonane są z wysoko jakościowej płyty PCV, chroni to tablice przed uszkodzeniami wynikającymi z ich użytkowania, dzięki czemu pozostają one czytelne przez bardzo długi czas. Tablice dostępne w naszej ofercie są też wykonane w taki sposób by ich wielkość pozwalała na komfortowe odczytanie ich z dużej odległości.

Znaki bezpieczeństwa chronią nie tylko pracowników!

Prawidłowe oznaczenie terenu jest niezwykle istotne, zwłaszcza na placach budowy, oraz innych miejscach gdzie bez odpowiedniego oznaczenia może wtargnąć osoba, która nie powinna tam przebywać. Dlatego też należy bardzo dbać o to by oznaczenia znalazły się w odpowiednich miejscach. Oznaczenia pracy na wysokości są wręcz niezbędne by zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla osób postronnych. Jednak znaki informacyjne potrafią też podnieść komfort zarówno pracowników jak i innych osób. Odpowiednie oznaczenia biur, toalet, palarni czy magazynów oznacza mniejsze szanse zagubienia się przez nowych pracowników. Natomiast osoby nie pracujące na danym obiekcie na pewno docenią oznaczenia tras jakie powinni obrać, żeby ominąć teren budowy, lub zakładu pracy.