Rękawiczki ze skóry licowej

Ochrona rąk i dłoni jest niezwykle istotna, o czym zdaje sobie sprawę każdy pracownik fizyczny. Dłonie są bardzo delikatne i bardzo łatwo ulegają wszelkiego rodzaju urazom. Dlatego też rękawice robocze ochronne są prawdopodobnie najczęściej kupowanymi i używanymi środkami ochrony osobistej dla pracowników. W naszej ofercie znajdują się rękawice wykonane ze skóry licowej. Które jednocześnie zapewniają ochronę i nie ograniczają możliwości ruchowych dłoni i palców.

Skóra licowa

Jest 33 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-33 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo przeznaczone są rękawiczki ze skóry licowej

Rękawiczki ochronne ze skóry licowej przeznaczone są dla przedstawicieli wielu rożnych zawodów. Zastosowanie dla nich znajdą zarówno mechanicy, operatorzy maszyn, operatorzy  urządzeń, ale również wszelkiego rodzaju monterzy, osoby zajmujące się wszelkiego rodzaju instalacjami. Rękawice te znajdują także zastosowanie jako rękawice dla kierowców, umożliwiające pewniejszy chwyt kierowcy i w rezultacie podnosząc komfort prowadzenia pojazdu. Rękawiczki ze skóry licowej są także powszechnie stosowane przez kadrę kierowniczą, wynika to z tego jak łatwo można ubrać i zdjąć tego typu rękawiczki ochronne oraz z tego, że nie krępują one ruchów.

W ofercie Protego znajdą Państwo również rękawice ochronne wzmacniane skórą bydlęcą, które znajdują zastosowanie w przemyśle ciężkim i budownictwie.

Dlaczego warto wybrać rękawiczki ze skóry licowej

Rękawiczki skórzane wykonane ze skóry licowej doskonałym wyborem dla każdego pracownika fizycznego. Wszystkie rękawiczki ochronne oferowane przez firmę Protego wykonane są z wysokiej jakościowo skóry licowej, która cechuje się wysoką wytrzymałością. Rękawiczki te odporne są na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Bardzo rzadko ulegają przerwaniu, czy rozerwaniu. Najczęściej przecierają się one z powodu zużycia. Są one tak wytrzymałe z powodu wykorzystania wysokiej jakości skóry koziej oraz dzięki temu, że zostały one zaprojektowane jako rękawiczki całodłonicowe. Oznacza to, że część chwytna rękawiczek, osłaniająca palce i wewnętrzną stronę dłoni, wykonana jest z jednego kawałka skóry. Znacznie zwiększa to odporność na przetarcia jaką wykazują rękawiczki ze skóry licowej.

Dodatkowo rękawiczki ze skóry licowej oferowane przez protego cechują się wysoką wygodą, którą zapewniają użytkownikowi. Rękawiczki ze skóry licowej wykonano z miękkiej skóry, która zapewnia naprawdę wysoki komfort pracy, zmniejsza ona także zmęczenie jakie będziemy odczuwać w palcach w czasie pracy.

Rękawiczki ze skóry licowej do pracy zostały również zaprojektowane w sposób uniemożliwiający zsuwanie się z dłoni. Niektóre z modeli rękawiczek ze skóry licowej dostępne w naszym sklepie wyposażone są w specjalny rzep, zapięcie którego uniemożliwia dostawanie się piasku i wiatru pod rękawicę.

Największe zalety rękawiczek ochronnych ze skóry licowej

Rękawiczki ochronne oferowane przez firmę Protego ze względu na swoje liczne zalety są bardzo często wybieranym produktem. Zalety te to między innymi:

Wygoda – rękawiczki ochronne ze skóry licowej są niezwykle wygodne, nie krępują one ruchów, pozwalają na wykonywanie precyzyjnych prac.

Uniwersalność – rękawiczki ze skóry licowej mogą być wykorzystywane w wielu wszelakich gałęziach przemysłu. Znajdują one zastosowanie zarówno w przemyśle ciężkim, budownictwie, jak również jako rękawiczki dla kierowców.

Bezpieczeństwo – rękawiczki ze skóry licowej gwarantują znaczne podwyższenie bezpieczeństwa dłoni, chronią one przed wszelkiego rodzaju urazami mechanicznymi, jak również przed obtarciami czy występowaniem odcisków

Wytrzymałość – dzięki temu jak zostały wykonane rękawiczki ze skóry licowej są niezwykle wytrzymałe. Przy prawidłowej konserwacji można z nich korzystać przez naprawdę długi czas.