Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Kolor produktu

Kolor produktu

Polarowe bezrękawniki robocze damskie i męskie

Zapraszamy do przeglądnięcia oferty dostępnych w naszym sklepie bezrękawników - polarów pracowniczych. Tego rodzaju bluzy zapewniają sporo ogólnego ciepła na całym ciele, a szczególnie w miejscu klatki piersiowej oraz szyi, dając jednocześnie dużą elastyczność i mobilność ruchu rąk. Właśnie dlatego idealnie sprawdzą się w różnego rodzaju pracach technicznych, będą także idealne dla mechaników czy pracowników magazynowych, a także podczas transportu i przeładunku.

Bezrękawniki

Jest 103 produktów.

Sortuj wg:
Pokazano 1-60 z 103 pozycji

Aktywne filtry

Polary bezrękawniki robocze – ciepło i dobra izolacja 

Od samych początków istnienia tej tkaniny i rozpoczęcia jej produkcji, jest ona bardzo szeroko wykorzystywana i doceniana. Polar to bardzo wytrzymały materiał, który nie tylko świetnie izoluje przed chłodem i zimnem, ale również bardzo dobrze kumuluje i długo utrzymuje ciepło. Bluzy polarowe wykonane z tego materiału są przede wszystkim niesamowicie miękkie i miłe w dotyku – żadna inna tkanina nie może się z nimi w tej kwestii porównywać. To, że są one bardzo efektywne i dobrze oddają zgromadzone ciepło nie oznacza jednak wcale, że nie są one przewiewne. Wręcz przeciwnie, nie tylko zapewniają one dobrą wentylację, ale również odprowadzają z ciała wilgoć, dzięki czemu zawsze możemy czuć się w nich bardzo przyjemnie i komfortowo. Warto zaznaczyć, że jest to również tkanina bardzo wytrzymała. To dzięki temu jest ona tak powszechnie wykorzystywana, jako materiał do produkcji ubrań roboczych i pracowniczych. Sprawia to, że jest to najlepszy wybór dla pracowników na różnego rodzaju stanowiskach. Uniwersalność tego rodzaju bluz polarowych pozwala na korzystanie z nich dosłownie wszędzie. Dodatkowym atutem, jest nieduży w porównaniu do niektórych artykułów z tego segmentu koszt produkcji. Dzięki temu właśnie możemy zaoferować Państwu produkty wykonane z polaru w najniższych cenach, jednak wciąż najwyższej jakości i wytrzymałości. Posiadamy bezrękawniki polarowe różnego rodzaju – zarówno męskie, jak i damskie. Różnią się nie tylko kolorami, ale również krojem, by zapewnić maksimum swobody i elastyczności dla każdego, kto wykonuje jakiekolwiek  prace manualne i techniczne. 

Polar sam w sobie posiada tak dużo zalet, że długo by je wymieniać. Jest to tak naprawdę najlepszy materiał, który świetnie sprawdzi się w różnego typu pracach. Optymalna ilość i rozmieszczenie kieszeni pozwala trzymać przy sobie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy i narzędzia. Tego rodzaju bezrękawnik, w żaden sposób nie krępuje ruchów – jest doskonały do pracy, ale także poza nią. Oferowane przez nas wzory i kroje polarów są klasyczne i modne, co sprawia, że nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z nich także na co dzień. 

Pikowane polary, bezrękawniki robocze

Posiadamy również modele pikowanych ocieplanych bezrękawników są bardzo użyteczne. Zapinanie z przodu na suwak pozwala idealnie dostosować je do naszych aktualnych potrzeb i wymagań ze względu na komfort, ciepło i bezpieczeństwo. Tworzone są one często z trwalszych materiałów zewnętrznych niż polar, jednak nie tak bardzo ciepłych. Zaleca się je zatem używać w pracach o większym ryzyku, lecz mniejszym wystawianiu się na działanie chłodu. Pozwala to zapewnić nam większe bezpieczeństwo przed różnymi zagrożeniami, zwłaszcza w pracach budowlanych, czy drogowych. Takie bezrękawniki są również wyborem idealnym, kiedy potrzebujemy bardziej trwałą kamizelkę ochronną. Końcowy wybór produktu zależy oczywiście tylko od naszych potrzeb i preferencji. Zachęcamy do przeglądnięcia oferty i znalezienia najlepszych bezrękawników dla siebie – tylko ze strony Protego.pl!