Silikonowy spray 3M-SPRAY-SIL

   Kod towaru:3M-SPRAY-SIL
   EAN:0400189530595
   Producent: 3M
   Karton ilość: 6
   Jednostka sprzedaży: 1 szt.

   Aerozol silikonowy to niezawodny produkt, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. Dzięki swoim właściwościom, zapewnia ochronę, smarowanie i konserwację przedmiotów, a jednocześnie zachowuje neutralność wobec różnych materiałów, co czyni go wszechstronnym i bezpiecznym w użyciu.

   Właściwości:

   • produkt przeznaczony do ogólnej konserwacji zapobiegawczej, ochrony i smarowania różnych przedmiotów. Dzięki jego unikalnym właściwościom, idealnie nadaje się do smarowania ruchomych części bez efektu tworzenia się żywic.
   • ten aerozolowy środek posiadający zakres temperatur od -32°C do 177°C jest również niezastąpiony w zapewnianiu długotrwałej ochrony przed wilgocią i korozją. Dzięki niemu, przedmioty, które są poddawane działaniu wody lub wilgoci, są skutecznie chronione przed jej negatywnymi skutkami.
   • aerozol silikonowy jest neutralny względem farb, plastiku, gumy, materiałów piankowych, drewna i tkanin. Można go z powodzeniem stosować na różnych powierzchniach, nie obawiając się o uszkodzenia czy zmianę ich wyglądu. Jest to szczególnie istotne przy konserwacji i eksploatacji przedmiotów, które składają się z różnych materiałów.

   Cena netto:

   84,87 zł

   Cena brutto:

   104,39 zł
   Ilość
   - +
   Produkt dostępny

   Zapytaj o produkt

   Zapytaj o produkt

   Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

   * Pola wymagane

   Anuluj lub