Pozostałe wzory/kolory

   Półmaska ochronna SECURA-MAS3100

   Kod towaru:SECURA-MAS3100
   EAN:5907553324537
   Producent: Secura
   Kolor produktu niebiesko-szary
   Karton ilość: 18
   Opakowanie małe: 1
   Jednostka sprzedaży: 1 szt.


   SECURA-MAS3100 - półmaska z silikonową częścią twarzową, trzyczęściowe regulowane nagłowie.

   Wykonana z najwyższej jakości materiałów z silikonową częścią twarzową. Posiada trzyczęściowe w pełni regulowane nagłowie zapewniające maksymalny komfort pracy w najtrudniejszych warunkach. Pewny i wygodny system zapinania z tyłu głowy ułatwia zakładanie i zdejmowanie półmaski.

   Składa się z korpusu, dwóch zaworów wdechowych z łącznikami bagnetowymi umożliwiającymi montaż elementów oczyszczających, zaworu wydechowego oraz nagłowia. Jest łatwa w demontażu, co ułatwia mycie i dezynfekcję. Odporna na temperaturę, trudnopalna, antystatyczna.

   Po skompletowaniu z odpowiednimi elementami oczyszczającymi stanowi sprzęt ochronny układu oddechowego przed szkodliwymi substancjami występującymi pod postacią: aerozoli (pyły, dymy, mgły), par i gazów oraz obu tych postaci łącznie. Spełnia wymagania normy EN140.

   Półmaskę należy przechowywać w sposób zabezpieczający przed uszkodzeniami mechanicznymi, w pomieszczeniach suchych, pozbawionych szkodliwych par i gazów, zapewniających utrzymanie temperatury – 5°C +40°C i wilgotności względnej poniżej 80%. Półmaska nie powinna być przechowywana razem z substancjami toksycznymi, wydzielającymi nieprzyjemne zapachy i działającymi agresywnie na materiały, z których jest wykonana.

   Półmaska zachowuje parametry użytkowe przez okres 5 lat przechowywania w opakowaniu fabrycznym. Producent gwarantuje czas bezpiecznego użytkowania półmaski po rozpakowaniu przez okres 3 lat, jednak nie dłużej niż 5 lat od daty produkcji.

   Cena netto:

   49,39 zł

   Cena brutto:

   60,75 zł
   Ilość
   - +
   Produkt dostępny

   Zapytaj o produkt

   Zapytaj o produkt

   Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

   * Pola wymagane

   Anuluj lub