• Nowy

  Pozostałe wzory/kolory

  Półmaska ochronna SECURA-MAS3100

  Kod towaru:SECURA-MAS3100
  EAN:5907553324537
  Producent: Secura
  Kolor produktu: niebiesko-szary
  Karton ilość: 18
  Opakowanie małe: 1
  Jednostka sprzedaży: 1 szt.


  SECURA-MAS3100 - półmaska z silikonową częścią twarzową, trzyczęściowe regulowane nagłowie.

  Wykonana z najwyższej jakości materiałów z silikonową częścią twarzową. Posiada trzyczęściowe w pełni regulowane nagłowie zapewniające maksymalny komfort pracy w najtrudniejszych warunkach. Pewny i wygodny system zapinania z tyłu głowy ułatwia zakładanie i zdejmowanie półmaski.

  Składa się z korpusu, dwóch zaworów wdechowych z łącznikami bagnetowymi umożliwiającymi montaż elementów oczyszczających, zaworu wydechowego oraz nagłowia. Jest łatwa w demontażu, co ułatwia mycie i dezynfekcję. Odporna na temperaturę, trudnopalna, antystatyczna.

  Po skompletowaniu z odpowiednimi elementami oczyszczającymi stanowi sprzęt ochronny układu oddechowego przed szkodliwymi substancjami występującymi pod postacią: aerozoli (pyły, dymy, mgły), par i gazów oraz obu tych postaci łącznie. Spełnia wymagania normy EN140.

  Półmaskę należy przechowywać w sposób zabezpieczający przed uszkodzeniami mechanicznymi, w pomieszczeniach suchych, pozbawionych szkodliwych par i gazów, zapewniających utrzymanie temperatury – 5°C +40°C i wilgotności względnej poniżej 80%. Półmaska nie powinna być przechowywana razem z substancjami toksycznymi, wydzielającymi nieprzyjemne zapachy i działającymi agresywnie na materiały, z których jest wykonana.

  Półmaska zachowuje parametry użytkowe przez okres 5 lat przechowywania w opakowaniu fabrycznym. Producent gwarantuje czas bezpiecznego użytkowania półmaski po rozpakowaniu przez okres 3 lat, jednak nie dłużej niż 5 lat od daty produkcji.

  Cena netto:

  48,97 zł

  Cena brutto:

  60,23 zł
  Ilość
  - +
  Produkt dostępny

  Zapytaj o produkt

  Zapytaj o produkt

  Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

  * Pola wymagane

  Anuluj lub