Pozostałe wzory/kolory

   Taśma dwustronnie klejąca 3M-TASGPT-020F - 50m

   Kod towaru:3M-TASGPT-020F_50
   EAN:0590042211429
   Producent: 3M
   Kolor produktu transparentny
   Karton ilość: 15
   Jednostka sprzedaży: 1 szt.

   Zachęcamy do zakupu taśmy dwustronnie klejącej 3M GPT-020F. Dzięki jej wysokiej jakości i możliwościom jest idealna do wielu zastosowań zarówno w domu, jak i w pracy.

   Właściwości:

   • taśma dwustronnie klejąca 3M GPT-020F to produkt o wysokiej jakości i wszechstronnym zastosowaniu. Wykonana z kleju akrylowego o wysokiej przyczepności, taśma ta jest idealna do stosowania na różnych rodzajach podłoży o wysokiej, średniej i niskiej energii powierzchniowej.
   • dzięki swojej wysokiej przyczepności początkowej oraz odporności na wilgoć, taśma zapewnia solidne połączenie w różnych warunkach. Aplikacja i konwertowanie są łatwe dzięki zastosowaniu specjalnego foliowego linera.
   • Taśma dwustronnie klejąca 3M GPT-020F jest również odporna na wysoką temperaturę, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w sytuacjach, gdzie występuje duże obciążenie cieplne. Połączenie utrzymuje się nawet w temperaturach do +190°C krótkoterminowo i do +90°C długoterminowo.
   • Taśma ma długość 50 metrów, szerokość 19 milimetrów i grubość 0,2 milimetra, co sprawia, że jest wyjątkowo wydajna i trwała.

   Cena netto:

   52,38 zł

   Cena brutto:

   64,43 zł
   Ilość
   - +
   Produkt dostępny

   Zapytaj o produkt

   Zapytaj o produkt

   Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

   * Pola wymagane

   Anuluj lub